A nevem Earl

My Name Is Earl

2022.03.28 harnas1207

Igazi limonádésorozat, háttérzajnak néha elmegy. 5-6 részenként van egy jó poén benne. A karakterek túlságosan erőltetettek, szerintem az alapsztoriból sokkal komolyabb sorozatot is ki lehetett volna hozni.

2018.12.03 mamiéstöti2

Engem ez a sorozat egyszerűen nem tud lekötni. Mindig belekezdek, de nem tudom végignézni, mert unalmasnak tartom.

2017.08.23 Deku

Fergeteges sorozat, Randy és Earl nagyszerű testvéri kapcsolatban vannak ami sokat dob a sorozaton. Tanulsággal van tele ami szintén nagyon jó pont. Emellett tökre vicces.

2019.08.31 Ms. Akárki

Elmebeteg humorú egy sorozat. Néha jól eltud szórakoztatni, ha tv-ben belebukkanok de önszántamból sose kezdtem nézni. A színészgárdán besírtam a röhögéstől. Aki szereti az ilyen agy nélküli ökörködést az jól fog rajta szórakozni.

2015.06.12 Brigusz724

Nagyon jó kis sorozat, annyira imádom a mondanivalóját a karmáról, és arról, hogy ha jót teszel azt az univerzum meghálálja. Hatalmas poénok vannak benne, szuper szereplők által előadva. Legemlékezetesebb pillanatom a sorozattal kapcsolatban: egy bar... Több

2018.07.09 Norbi

Adsz és kapsz a mottója a sorozatnak. A csóró világ leszármazottai, igazi rosszfiúk próbálnak jók lenni. Mondhatom az eredmény tömény humor, és bénázás. Az esetlen Earl mindenki számára könnyen szerethető lehet, a történeteik a múltból, amiket a jele... Több

2017.01.15 Gigi Nézhetetlen

Remekül szórakoztam rajta, jó sztori, és kellő humor.

2015.05.06 Mate Nézhetetlen

Nagyon vicces sorozat, az ötlet pedig teljesen egyedi. Az állandó szereplők kimondottan szerethetőek.

2015.06.20 neeta92

Bitang jó kis sorozat. Nem a megszokott vígjáték sitcom, egy kicsit talán durvább a humora mint amit megszokhattunk de ez nem probléma nála. Egyik másik poén talán korhatáros de aki szereti az ilyet annak csaj ajánlani tudom. :)

2016.02.09 bviki Nézhetetlen

A film környezete miatt nem biztos, hogy sokan megkedvelik de a mondanivalója miatt igen. Mégis arról szól, hogy egy ilyen ember hogyan tér a jó útra.

2016.11.07 tjanika

Nagyon szerettem, sajnálom hogy így ért véget. Legalább azt a sztorit befejezték volna...pont egy dupla epizód 1. része után szüntették be. Sokáig úgy volt,hogy folytatják,de nem lett belőle semmi. Jason Lee karaktere jól eladható volt a megfelelő szinkronhanggal,bár ez sok színészről elmondható. :)

2015.05.01 house354

Imádom a sorozatot. Mondern korban, de egy egyszerűbb életben. Komikus helyzetek, vicces beszólások. És egy komoly félelem a karmától. Nagyon jó sorozat. Jason Lee pedig nagyon alakít benne.

2015.01.27 Solothor Nézhetetlen

A története elég jó már amennyit láttam belőle.Nagyon körültekintően nem tudnám körülírni vagy rettentően kritikus szemmel végigmérni , de amit láttam belőle engem meg lekötött.

2015.03.29 Trob Nézhetetlen

Amikor legelőször láttam Anno, én eldöntöttem hogy ez lesz a kedvencem. Remek humora volt mindvégig, nagyszerű komédia, aki lemaradt volna róla, ajánlom, hogy pótolja.