A nő kétszer

A nő kétszer

Sliding Doors
Gwyneth Paltrow

Vajon létezik a véletlen, vagy mindent az ember ural és irányít, ami életében történik? A film egy nő életének alakulását két lehetséges variáns formájában mesél el. Helent egy nap kirúgják állásából, s így hamarabb ér haza a megszokottnál. Barátja furcsa viselkedéséből szörnyű sejtelme… Több

Rendező: Peter Howitt
Forgatókönyvíró: Peter Howitt
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Egyesült Királyság
Premier (HU): 1999.03.25.

2024.02.24 Bogi

Mi lenne, ha...

Aki még nem látta ezt a filmet, mindenképpen ajánlom, hiszen olyan, mintha két filmet néznénk egyszerre. Gwyneth Paltrow ebben a filmben is nagyon jó alakítást nyújtott.

2018.12.03 mamiéstöti2

Gwyneth Paltrow egyik legkiemelkedőbb alakítása szerintem. Egyedi érzelmi világgal megtűzdelt szinte már tragikomédia.

2020.11.18 Crystaldeer

Valamikor a 2000-es évek közepén láttam, mert apámék megvették DVD-n. Akkor még csak tinédzser voltam, de mégis elgondolkodott a film, mert már akkor is foglalkoztatott ez a téma, hogy "mi lenne, ha". Lehet, azóta már több hasonló film is kijött, de ... Több

2019.03.17 indingo

Nagyon tetszett maga az ötlet, amiből az egész film kiindult. Mi történne, ha 10 másodperccel előbb vagy később érnénk valahova, hogyan alakulna az életünk.

2017.12.09 Deku

Nagyon tetszett ez a koncepció, én talán idén ezt a filmet dicsérném meg a legjobban. Eldobtam az agyamat, hisz minden mozzanata, a szereplőktől kezdve egészen a történetig minden rendben volt.

A metró jeleneteit a Waterloo állomáson forgatták, a helyszínen történő forgatás 500 fontba kerül óránként a készítőknek. Szerző: dailyfilmsan

Minnie Drivernek ajánlották fel először a főszerepet, Gwyneth Paltrow csak a második befutó volt.Szerző: dailyfilmsan