A pók hálójában

A pók hálójában

Along Came a Spider

Megant, egy szenátor lányát elrabolják, de az emberrabló ahelyett, hogy váltságdíjat kérne, Dr. Crosst szeretné elérni. Mi az oka ennek a különös döntésnek? A pszichológus utánajár a dolognak, a rejtély felgöngyölítése érdekében, Jezzie Flannigan, egy fiatal ügynök is csatlakozik hozzá. Cross hamar… Több

Forgatókönyvíró: Marc Moss
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Németország, Kanada
Premier (HU): 2001.07.19. | SkyShowtime (2023.02.14.)

Alex Cross  (2012)

A gyűjtő  (1997)

Michael Moriarty
Kim Hawthorne
Penelope Ann Miller
Michael Moriarty
Jay O. Sanders

2018.12.03 harnas1207

Nekem tetszett a film, és a csavarok is helyén voltak. De a befejezés irritálóan rossz lett. Minek kellett a happy end?

2016.08.05 mamiéstöti2

Tetszett ez a film, izgalmas magával ragadó történet. Morgan Freeman elég nagyot alakít benne. Ajánlom mindenkinek.

2016.11.13 danda115

Rettenetesen unalmas film. Nagyon lassú folyású történet, nulla feszültség. Elképesztően hosszasan bontakozik ki, és egyáltalán nem érzi az ember, hogy érdemes volt "végigszenvedni" az egészet. Nem igazán tudom ajánlani megnézésre.

2015.10.01 Penge

Nekem bármi jöhet, amiben Morgan Freeman játszik. Azért látszik, hogy itt is a Hetedikből ismert karaktert vette elő, és ez annyira nem is vált kárára az egésznek, mivel maga a sztori nem annyira érdekes. Sajnos olyan átütő hangulata sincs a filmnek... Több

A pók hálójában (2001) később készült mint A gyűjtő (1997), a könyvek kronológiája azonban pont az ellenkezője. Szerző: rbernadett

A regényben Alex Cross és Jezzie Flanagan szeretők. Szerző: rbernadett

A film végét újraforgatták, mivel a tesztközönség az eredeti változatot elég rosszul fogadta. Szerző: rbernadett