A pusztító

A pusztító

Demolition Man
rainman

Sylvester Stallone

A világon 2032-ben béke és nyugalom uralkodik, senki nem bánt senkit, még a rendőröknek sem kell soha erőszakos megoldásokhoz folyamodniuk. Ezért is kelt éktelen zűrzavart, mikor a huszadik század sötét és erőszakos múltjából itt maradt bűnöző, a fagyasztásból frissen felolvasztott… Több

Rendező: Marco Brambilla
Premier (HU): 1994.02.24.

2024.02.20 Schumy1

Sosem tudtam megkedvelni a filmet.

2022.05.13 JRD

Stallone némi öniróniával átitatott szerepe. Snipes pedig szinte erre a rosszfiú-szerepre született. Bullock pedig a naiv jó kislány, aki rossz kislány akar lenni. Maga a történet nem rossz, de nem is váltja meg a világot. Azonban érdekes vízió egy l... Több

Snipes,és Stallone egy moziban.Jobbat vártam,és ezt kaptam.Kissé sok ripacskodás,idétlen díszletek,és egy harmatgyenge Bullock.Na ezért lett számomra csak átlagos.

2016.05.22 Yosihiro

Az álj vagy lő a mamám után jött ez a film mekkora válozás :) kellett sandra B. és Wesley S. is hozzá de ez azért jó lett szeretem és jót alakítanak benne :)

2016.07.14 ArpiHajdu és Réci

Az egyik kedvenc Stallone-filmem. Nagyon érződik rajta a '90-es évek, de ettől lesz nagyszerű még a napjainkban is. Egy ódivatú bűnözőhöz egy ódivatú rendőr kell, és ez hol nem ironikus, mint a jövő Amerikájában? Stallone sok akciófilmet csinált, de ... Több

Az eredeti forgatókönyvben benne volt Spartan lánya, de ezt később sok minden mással együtt kivágták a sztoriból.Szerző: stevepisti

A Sandra Bullock által játszott karakter neve, Lenina Huxley, utalás Aldous Huxley Szép Új Világ című művére. A könyv egyik szereplőjét is Leninának hívják.Szerző: tjunior

Snipes és Stallone első közös filmje.Szerző: HE7EDIK

Wesley Snipes a filmben nyújtott alakításáért jelölve volt az MTV Movie Award legjobb negatív hős díjára.Szerző: mamiéstöti2

Értékelés: 9.1/10
(2021. 05. 27.)
Azért jók ezek a filmek, mert baromi szórakoztatóak, pörögnek a dialógusok, menők a karakterek, akik körül kő kövön nem marad. Több

Értékelés: 6.5/10
(2018. 11. 29.)
Demolition Man (1993)
"A "Demolition Man" az a fajta akciófilm, amelyik ezer sebből vérzik. Elvileg egy utópiáról mesél, amelyben nincs helye a bűnözésnek és erőszaknak, ugyanakkor a forgatókönyv igen könnyedén átsiklik olyasmik felett, amik létrejötte nem valósulhatna meg ennyire közel az események kezdéséhez." Több