A régi környék

A régi környék

Garden State
Ghotik

Natalie Portman

Andrew nem viselte jól a kisváros szürkeségét és pszichiáter édesapja dominanciáját, ezért valósággal elmenekült otthonról. Nem vitte sokra, középszerű színészként dolgozik, nyugtatókon és antidepresszánsokon él. Egy nap azonban hírt kap édesanyja haláról, és kilenc év után hazatér, hogy… Több

Rendező: Zach Braff
Író: Zach Braff
Premier (HU): 2005.07.19. | Disney+ (2022.06.14.)

2021.11.01 dandelion1983

Tetszett a mondanivalója, a mélysége, ez egy igaz alkotás. A stílusával volt problémám, ezért vontam le egy csillagot a megérdemelt négyből.

2017.02.23 Dorkateo

Kiváló. Nagyon szeretem a mélyen érző és értő filmeket. Ahol nem a cselekmény a lényeges, hanem a jelenben levés.

2016.10.12 Fahéjgolyó

Manapság már nem "divat" ilyen filmet készíteni, kicsit elgondolkoztató darab. Inkább dráma mint vígjáték, aki nagyokat nevetni akar ne ezt válassza az adott délutánra.

2016.09.26 Ghotik

Karakteres, meggyőző és hiteles színészi alakítás. Igazi dráma, ami megfogja a nézőt. Jól összerakott, igényes film és a humora sem rossz. Igazi kikapcsolódás volt.

2015.11.09 tomvétsz

Minden egyes percét élveztem, nagyon jól egyensúlyozik a dráma és a vígjáték határán, és mindkettőből épp annyit ad, amennyire szükség van. Nagyon jól adagolt mozi egy elsőfilmes rendezőtől, még több ilyet!

Zach Braff a filmben nyújtott alakításáért jelölve volt az MTV Movie Award legjobb feltörekvő színésznek járó díjára.Szerző: mamiéstöti2

Natalie Portman a filmben nyújtott alakításáért jelölve volt az MTV Movie Award legjobb női főszereplőnek járó díjára.Szerző: mamiéstöti2

Zach Brafft a film összes jelenetében láthatjuk.Szerző: hp

Zach Braff Sam szerepére Natalie Portmant nézte ki, azonban saját bevallása szerint sosem gondolta volna, hogy a színésznő elvállalja a munkát.Szerző: hp

A narancsvidék
2003