A sárkány bosszúja

A sárkány bosszúja

Tom yum goong

Bangkokban a fiatal Kham apjával a dzsungel egyik kis falujában nevelkedett, elefántok között. A falu lakói az elefántokat a legjobb barátjuknak tekintik. Amikor a legöregebb elefántot és annak gyermekét elrabolják a faluból Kham bosszút esküszik és elindul, hogy megkeresse legféltettebb barátját. A nyomok Ausztráliába vezetnek, ahol Kham rájön, hogy az elefántot az ott uralkodó thai maffia klán vezérének, Madame Rose-nak rabolták el. Kham minden kung-fu tudását beveti, hogy kiszabadíthassa az állatot.

Forgatókönyvíró: Prachya Pinkaew
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Franciaország, Hongkong, Thaiföld
Premier (HU): 2007.11.14.
Tony Jaa
Tony Jaa

2019.01.05 Norbert93

Annak idején Ong Bak 2 címen sózták mindenkire az írott DVD lemezeket, de akinek volt némi fogalma arról, hogy mit is néz rájött, hogy a két filmnek semmi köze egymáshoz, azt leszámítva, hogy gyakorlatilag ugyanaz a színészgárda. Külön gáz, hogy a va... Több

2015.09.05 s0ltau77

Volt már jobb is. Szerencsére annyira azért nem volt rossz mint elsőnek tűnhet a kommentemből azonban fel se tudom magasztalni. Erősen hoz egy közepes szintet ami egyszeri alkalomra bőven elég azonban arra, hogy később is emlegessük édes kevés.

A filmben Jackie Chan is feltűnik egy cameo jelenet erejéig, amikor a főszereplőt alakító Tony Jaa-val véletlenül egymásnak ütköznek a reptéren.Szerző: Norbert93