A specialista

Sharon Stone
Sylvester Stallone
Sharon Stone
Sylvester Stallone

Bosszúvágytól hajtott, titokzatos és rendkívül vonzó nő keresi meg a visszavonult bombagyárost, Ray Quick-et. A férfi nem tud ellenállni a vonzerőnek és fogadalma ellenére segít a nő szüleit egykor meggyilkoló bűnösökkel való leszámolásában. A kétszemélyes ítéletvégrehajtó brigád módszeresen robbantja fel egymás után a felelősöket. A kiszemelt áldozatok azonban nem nézik tétlenül az eseményeket és Ray egykori CIA-és munkatársát, Ned Trentet bízzák meg az ismeretlen ellenség felderítésével és likvidálásával.

Premier (HU): 1995.01.05.

2024.02.20 Schumy1

Stallone más szerepben, mint amiben megszoktuk. Jól áll neki ez is, s akció is van bőven, nem annyira pörgős, de nem is baj. Stallone–Stone hozzák az elvárt szintet.

2015.04.18 Yosihiro

A 90-es éveim egyik jó filmjéről elmondhatom hogy két sztár játszik benne. A történet lehet kicsit lapos, de mégis van benne valami ami megfogja az embert. Stallone jót alakít és a partnere S. Stone is. Érdemes megnézni hiszen a szürke napokon egy kö... Több

Stallone és Stone kifejezetten jól hozzák le a karaktert.Nem rágtam le a körmömet az izgalomtól,de azért pörgős,és izgalmas.Mindketten a kilencvenes évek nagy sztárjai voltak,és ezt ebben a filmben is megmutatták,hogy miért.

2015.10.17 rbernadett

Igazából nehéz értékelni egy olyan filmet, ami annak idején az akkori elvásárolnak tökéletesen megfelelt, a mostani filmekhez képest viszont már egy kicsit ciki. Kötelező szép szereplők és kötelező szex jelenet, ahol a férfi főszereplő erős, a nő ped... Több

2023.01.31 Erik Csok

A kedvenc Stallone-filmem

Napra pontosan tudom hogy 2020. szeptember 13-án láttam először ezt a filmet. Azóta ez a kedvenc Stallone-filmem. Ma pedig újranéztem, és mennyire jó film még most is! Minden passzol benne, pörgős, akciódús, jó sztorival rendelkező film. Sharon Stone is szép benne, és jók a karakterek. És szerintem kifejezetten okos film. Igazi 90-es évekbeli klasszikus film, amit mindenkinek látnia kell, ha Stallone- és akciórajongó.

Sharon Stone fülig szerelmes volt Stallone-ba, mielőtt együtt szerepeltek volna a filmben.Szerző: LionelMessi10

Sharon Stone és Sylvester Stallone egyaránt stresszesek voltak a fürdőszobajelenet miatt, majd a jelenet leforgatása után mind a ketten azt nyilatkozták a másikról, hogy "nem volt egy nagy szám."Szerző: rbernadett

Eric Roberts 2 évvel idősebb Sharon Stone-nál, holott a történet szerint ő ölte meg a szüleit, amikor még Stone gyerek volt. Szerző: rbernadett

A jelenetet, amikor Tomas megfenyegeti Rayt egy késsel, Sylvester Stallone az utolsó pillanatban írta bele a filmbe, hogy egy képernyőn lehessenEric Robertsel. Stallone és Roberts 16 évvel később ismét hős és gonosz párost alakítottak a The Expendables - A feláldozhatók (2010) című filmben. Szerző: rbernadett

Dél királynője
2011