A szajré

A szajré

The Score
Zsombi
Edward Norton

Miután Nick Wellst (Robert De Niro), a tapasztalt kasszafúrót majdnem elkapták a legutóbbi akciója során, úgy dönt, hogy visszavonul. Ezután tisztességes úton próbál megélni Montrealban egy kis jazz klubbot vezetve. Ám Max (Marlon Brando) egy olyan ajánlatot tesz, amit Nick nem képes… Több

Rendező: Frank Oz
Forgatókönyvíró: Daniel E. Taylor, Kario Salem, Lem Dobbs
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Németország, Kanada
Premier (HU): 2001.10.25.

2024.02.24 Schumy1

Szeretem az ilyen típusú filmeket, ez valahogy nem annyira sikerült.

2017.10.25 Deku

Ha kell egy jó fajta kikapcsolódást biztosító film akkor ezt bátran ajánlom bárkinek. Nekem ez a film pörgős, eseménydús és szerethető volt. Szinte berántja a nézőt a film.

2015.05.05 ZeroHero

Nem volt rossz film, de annak idején valahogy mégsem tett rám mély benyomást. Talán részben azért, mert mire ezt a filmet láttam; addigra Nortontól már láttam egy nagyon hasonló alkotást; s kétszer "ugyanaz" már nem volt annyira poén. 10/6-7 körül vacillálok. Jóindulatból legyen 7.

2018.03.26 szaka123

Ahogy akkoriban mondták: a múlt, a jelen és a jövő színészóriása a filmben. Brando és De Niro bizonyított, sajnos Nortonnak nem sikerült akkora karriert még befutnia, mint jósoltak neki. De annyi biztos, hogy ebben a filmben maradandót alkotnak. Nem ... Több

2016.07.12 hejnekem

Nem rossz film, bár eléggé kiszámítható. Sajnos ahhoz hogy igazán jó legyen nem volt elég a színészi felhozatal, hanem több kreativitás, izgalom kellett volna bele. Sajnálom, hogy így sikerült.

Ez volt az utolsó film, amiben Marlon Brando látható, és az egyetlen, amiben ő és Robert De Niro egy filmben játszanak (érdekesség, hogy mindketten megformálták Vito Corleone alakját A Keresztapa, illetve A Keresztapa II. c. filmekben, amiért mindketten Oscar-díjat kaptak).Szerző: mrarizona

Marlon Brando nem volt hajlandó mosolyogni az utolsó jelenetben, úgyhogy a mosolyát CGI technikusok tapasztották az arcára.Szerző: ps

Ez volt Marlon Brando utolsó mozifilmje.Szerző: ps

Nick szerepét az eredeti tervek szerint Michael Douglas játszotta volna.Szerző: ps

Feketelista
2013