A szállító 3.

A szállító 3.

Transporter 3
MrBlond

Az üzleti világgal nem lehet packázni. Egy nemzetközi nagyvállalat vezérkara úgy dönt, Ukrajnában fogja létrehozni új telephelyét, de amikor a miniszter megfúrja az üzletet, a vállalat vezetői úgy döntenek, nem hagyják annyiban a dolgot. Felbérelik Jonas Johnsont (Robert Knepper), az egykori… Több

Forgatókönyvíró: Luc Besson, Robert Mark Kamen
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Franciaország, Ukrajna
Premier (HU): 2009.02.05.

2024.01.23 drg0602

Nagyon átlagos alkotás, amely nézhető kategóriába sorolható! Jason Statham hozza azt, amit tud, laza, jópofa, olykor ügyesen tudja eljátszani a rászabott szerepet! Nagyon pörgős, jó humorral ellátott, átlagos akciófilm, ami többször is nézhető. Én nekem pont elég, amit nyújt ez az alkotás. Jó film. Értékelés: 8/10.

2022.08.11 BRANTON

Oliver Megaton, meg a trón? Hát, elég távol!

Oliver Megaton az a típusú rendező, aki megkapja egy korrekt akciófilm, vagy éppen akciófilmszéria folytatásának rendezési lehetőségét, de ő nem tud felnőni az egyébként nem olyan hű de nagy feladathoz. Pedig van benne potenciál, nem lenne ő rossz re... Teljes kritika

2017.10.23 Deku

Rémes lett, nem is szaporítanám a szavakat ez egyszerűen fojtogató volt. Ez borzasztóra sikeredett. Az egész film untatott, az első pár perc után nem alig bírtam magammal annyira untam, vártam az áttörést.

2016.08.06 babsy88

A második résznél egy fokkal jobb, tettek bele megint egy kis újdonságot, azért az első részt nem veri, de nem is rosszabb.

2018.07.26 Norbi

A Statham-féle "szállító-sorozat" eddigi legrosszabbra sikerült része. Szerintem már több újdonságot nem nagyon tudnak belecsempészni a filmbe, így felesleges erőlködés lenne egy újabb rész.

Knepper helyett csupán egyetlen egy alkalommal játszott dublőr, minden mást ő maga alakított.Szerző: Bogi87

Frank és Johnson végső leszámolásának felvétele 2 napot vett igénybe. Szerző: Bogi87

A forgatàs főleg Franciaorszàgban zajlott, de egyes jeleneteket Odesszàban (Ukrajnàban) vettek fel.Szerző: Bogi87

Roger Ebert megjegyezte Natalya Rudakova-val kapcsolatban, hogy ilyen szeplős hölgyet nem sűrűn làtott még koràbban. Szerző: Bogi87