A szellemhajó

A szellemhajó

Ghost Ship
Timon
Emily Browning

Az Arctic Warrior legénysége azért járja a tengereket, hogy az elhagyatott hajókat és roncsokat kifosszák, kincseiket megszerezzék. Egy nap több évtizede eltűnt luxus óceánjáróra bukkannak, ami úgy tűnik, eddigi legnagyobb fogásukat jelenti. Izgatottan szállják meg a hajót, nem sejtve, hogy… Több

Rendező: Steve Beck
Forgatókönyvíró: Mark Hanlon, John Pogue
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Ausztrália
Premier (HU): 2003.03.27.

2023.12.22 Dániel404158

Legjobbb szellemhajós film

A stílust eléggé odatették. A zene, a színészek, valamint a kezdő és végső jelenet, valamint a Mudvayne szám eléggé a előkelő helyre viszi a kategóriájában.

2022.06.02 JRD

Egy-két jelenetét leszámítva átlagos horrorfilm. Mert valljuk be, ahogyan a hajó utasai meghaltak, az azért nagyon ütős. A sztori szinte már klasszikusnak is mondható. Viszont némi baráti kikapcsnak pont megfelel, ha épp csak lógatnád a lábad. Nézd meg és döntsd el magad! Szóval, filmre fel és jó szórakozást!

2023.02.23 Kóborló

Egy szellemhajó és annak elátkozott rakománya

Jó pár éve már annak, hogy belefutottam ebbe a filmbe. Ha jól emlékszem, elsősorban még a dvd borítója volt az, ami a film megvételére sarkalt (és persze a története is, hisz igencsak kevés kísértethajós horrorfilmhez volt akkoriban szerencsém), így ... Teljes kritika

2016.12.08 HercegPeter

Ez volt első horrorfilm, amit egyedül láttam. Talán ezért emlékeztem rá úgy, mint a világ legfélelmetesebb filmjére. mai fejjel nézve ez óriási túlzás. Nem mondható még csak átlagosan ijesztőnek sem. Kiszámítható film a végén egy csavarral.

2020.01.31 Timon

Erős slasher-horror,még ha egy kicsit pang a félelem hiányától.Legjobban a kidolgozása tetszett a helyszíneknek,meg azért a vízuális trükköket is valamennyire látványosan csinálták meg.Az elején a nyitódal egy kellemes,hangulatos bevezetőnek különösen jó volt.Nem vagyok oda az ilyen filmekért,de ez még belefért. 10/7

A film felvételeit 2002. január 24-én kezdték meg, és 2002. április 24-én fejezték be.Szerző: Kóborló

Ez volt az első olyan Dark Castle Entertainment által készített film, amely nem egy korábbi film feldolgozásaként látott napvilágot.Szerző: Kóborló

A film producere, Joel Silver felajánlotta a rendezés lehetőségét Renny Harlinnak, de a finn származású rendező végül nem vállalta el a felkérést.Szerző: Kóborló

A filmbéli Eppset alakító Julianna Margulies és a filmbéli Dodge-t alakító Ron Eldard a forgatás ideje alatt egy párt voltak.Szerző: Kóborló