A szökés

Prison Break

2023.12.07 Izmi

A szökés

Nagyon jó sorozat, olyan jó lenne, ha folytatódna. Ezt nem lehet megunni!

2017.04.10 indingo

Az eredeti sorozatot nagyon kedveltem, az egész testemet széttetováltatom nagyon beteg ötlet volt. Most az új évadon még gondolkozom, hogy elkezdjem-e nézni...

2018.12.03 mamiéstöti2

Soha nem tartozott a kedvenc sorozataim közé, nagy híre volt, de engem egyetlen része sem fogott meg. Mindig újra próbálkoztam, de nem lettem a rajongója.

2017.04.16 indingo

Az első két rész elég jóra sikeredett. Volt benne feszültség és izgalom. Egy bajom van, hogy annyira rég volt már, hogy sok mindenre már nem emlékszem és nincs kapacitásom újranézni.

2017.08.22 Deku

Szerintem az alap Prison Break sorozat igazán méltó folytatást kapott, tele ismét csavarokkal és a jól megszokott marcona de kedvelhető karaktereinkkel. Nagyszerű lett.

2017.08.17 Deku

El kell ismerni, hogy a két főszereplő messze erősen viszi a a sorozatot a hátán. Egyedi és erős megjelenésük miatt szinte kötelezővé teszi a nézését. Nagyon imádtam.

2017.06.02 GedyPapa

Nagyon sok kritikát hallottam a későbbi évadokról, viszont véleményem szerint kiváló. Szeretem a fordulatait és a szereplők személyiségeit. Kiválóan valósítja meg a hangulatfokozását. Nekem még az 5. évad is bejött. Igaz az, hogy a sokadik évadban már kevésbé a "szökésen" van a hangsúly, de az izgalomfaktor adott!

2021.10.08 Klauka89

Az egyik kedvenc amerikai sorozatom. Briliánsan felépített logikai szálakkal, a szereplőket imádom, még azt is, akit nem, mert annyira beleillenek a képbe. Én nem tudtam levenni a képernyőről a szemem, többször láttam már. De idén szerintem újra előkerül. Felülmúlhatatlan.

2020.03.26 Robinson76

Egy alapmű feltámadása

8 év elteltével került sor a folytatásra, mely "Feltámadás" címen fut, utalva Michael visszatérésére... Az ikonikus sorozat 5. évadában ezúttal Lincoln hozza haza halottnak hitt testvérét egy jemeni börtönből. A folytatásnak sikerül felvennie a fonalat, hozza a tőle megszokott szintet, de megelégszik a korábban kitaposott ösvénnyel és kockázatot nem vállalva vezeti végig azon a nézőt. A nosztalgia faktor igen erős, a képi elemek és a hangulatteremtés is rendben vannak, így aki korábban rajongója volt a sorozatnak, az ezt a szériát is szeretni fogja...Kell ennél több?

2019.09.25 ZeroHero

Az eredeti sorozat elso es masodik evada zsenialis. A tobbit mar el sem kellett volna keszinteni, annyira gyenge, ostoba, bena, vallalhatlan mocsing lett. Igy a ket vegpontot egyesitve en azt mondom, hogy egy atlagos szintet hozott. De aztan eljott a... Több

2019.08.31 Ms. Akárki Nézhetetlen

Izgalmas volt főleg az elején, de sajnos a végére már ismételte önmagát eredeti ötlet hiányában. Van benne nagyon izgalmas ötletek, mint a tetkók is amik térképek. Izgalmas pörgős börtönös sorozat amit egyszer érdemes megnézni.

2018.12.11 harnas1207

Kiváló sorozat volt,olyan egyedi és olyan izgalmas, hogy remegve vártuk az újabb részeket. Ezt a minőséget két évadig fenn tudta tartani, majd kezdet nyúzott bőr szaga lenni. De csak a jóra kell emlékezni!

2021.10.12 Képkockák

Másfél évad élvezet

Az első évad és kb. a második évad fele tele van izgalommal, és leköti a nézőt, azonban utána egyre inkább laposodik a történet, és már nem a szökés a lényeg. Sok újrahasznosított karakter is megjelenik, ami miatt még inkább egyre unalmasabbá válik a sorozat.

2017.11.04 Bazzzsi

Olyan érzése van az embernek, hogy el se telt az a jó pár év. Azon kevés folytatások közé tartozik, ami valóban jó lett. A színészek kicsit megöregedtek, de egy pörgős, akciódús és csavarokkal teli pár részt hoztak össze.