A szuper exnőm

A szuper exnőm

My Super Ex-Girlfriend
indingo
Uma Thurman

Matt úgy érzi, Jenny személyében végre megtalálta a tökéletes lányt, akiről álmodott. Azt viszont nem tudja, hogy Jenny "másodállásban" szuperhősnő. Amilyen jól indult a kapcsolat, annyira terhes lesz Matt számára, amikor kiderül a turpisság és Jenny teljesen rátelepszik a fiúra. De hogyan lehet szakítani egy olyan nővel, aki repül, kocsikat emelget és pillantásával lyukat éget az acélba? A büszkeségében sértett Jenny az összes szuperhősi képességét felhasználja, hogy megnehezítse Matt életét és tönkretegye új, bimbózó kapcsolatát kolléganőjével.

Rendező: Ivan Reitman
Író: Don Payne
Premier (HU): 2006.09.21.

2018.12.01 VvV

Elég erőltetett a története, nem tudott megfogni. A szereplők alakítása sem nyűgözött le.

2017.10.26 indingo

Kicsit fárasztó volt a története, valahogy nem tudtam élvezni és a két főszereplő sem illik nálam össze. Mint a tűz és a víz. Egyszer meg lehet nézni, de ne várjon sokat tőle az ember.

2015.05.13 rbernadett

Nem ez Uma Thurman legjobb filmje, de délutáni kikapcsolódásnak teljesen megfelel. Túl sokat nem kell várni a filmtől és akkor tökéletes szórakozást nyújt. Egyszer kétszer talán még hangosan fel is nevettem.

2016.09.01 sipiarpi

Érdekes alapötlet, közepes megvalósítás, gyenge poénok. Egyszer(sem) nézős.

2017.01.19 valery

A film annyira nem fogott volna meg, ha nem ezekkel a karakterekkel forgatják. Uma Thurman és Luke Wilson maradandót alkotott a Szuper Exnőm-ben. Frappánsak, egyediek és megismételhetetlenek a poénok. Elragadó színészi játék és dramaturgia.