Halálbarlang

Forgatókönyvíró: Tobe Hooper
Premier: 1986.08.22.
Több

2023.08.31 R9CK3R

Talán egy fokkal jobb volt, mint az első, de ennek ellenére is gyengus volt.

2018.02.08 BoBamburg

Hát az első rész minőségével köszönőviszonyban sincs a film. Nem arról van szó,hogy rossz...SŐT! Ha az ember megiszik haverokkal pár sört és közbe ránéznek erre a filmre még teljesen oké is lehet, de önmagában kissé kevés. Szórakoztató, de buta. Valamivel erősebbet vártam volna tőle :\

2022.08.28 Bakugan

Mikor neki ültem hogy megnézzem a filmet nagyon reménykedtem hogy nem fogok egyetérteni az értékelésével, valamennyire ez így is lett, viszont sajnos azért mert szerintem még túl is van becsülve. Az első rész folytatásakénz kiadott szenny olyan módon... Több

2022.03.02 Lóri Ádámcsik

Nagyon gagyi

A film első fele még úgy-ahogy nézhető, de a második fele vicc.

2015.05.14 Syracuse

Nem sok maradt a '74-es film hangulatából, ráadásul már 1986-ban járunk, amikor ennél komolyabb horrorok is léteznek. 3 csillagot azért kap, mert kevesebb esetén nem tudnám hova lepontozni a folytatásokat.

A film egyik jelenetében, amikor Stretch kisétál a stúdió folyosójára, egy óriásplakáton feltűnik a ZZ Top Afterburner című albuma.Szerző: R9CK3R

Idehaza videokazettán, a VICO által került forgalomba.Szerző: Kóborló

A film forgatását 1986. május 4-én kezdték meg és 1986. július 4-vel fejezték be.Szerző: Kóborló

Gunnar Hansennek (1947-2015), aki az első részben alakította Bőrpofát, felajánlották, hogy ismét eljátszhatja ezt a szerepet ebben a filmben is, de végül anyagi okok miatt nem vállalta el a színész.Szerző: Kóborló