Időcsavar

Andre Holland
Zach Galifianakis
Andre Holland
Storm Reid

Miután tudós édesapjuk nyomtalanul eltűnik, három különös lény jelenik meg a testvérpárnál, és egy barátjukkal együtt az űrbe küldik a fiatalokat, hogy rátaláljanak az édesapjukra.

(dulkap)

Forgatókönyvíró: Jennifer Lee, Jeff Stockwell
Premier: 2018.03.08. | Disney+ (2022.06.14.)

2021.08.08 Eastern79

Ezoterikus mese

Rhonda Byrne a 2006-ban megjelent Titok című művével (amelyből film is készült) végleg beírta magát az ezoterikus történelembe, röpke fél év alatt több millió könyv talált gazdára. A vonzás törvénye és a rezgések, frekvenciák világa a kvantumfizikáva... Teljes kritika

2019.02.26 ArpiHajdu és Réci

a nap véleménye

Nem az Időcsavar fogja megállítani az egeres stúdió élőszereplős remake áradatát

Nagyot akart markolni a Disney az Időcsavarral, aztán nem lett más, mint egy kihagyott ziccer. Ami már csak azért is szomorú, mert itt lett volna a lehetőség, hogy az „egeres stúdió” végre visszatérjen kicsit az eredeti történetekhez, mert szeretjük ... Teljes kritika

2019.09.25 Ms. Akárki

Egyszernézős Disney film, pedig én igazán szeretem a Disney-t, de ez a film valahogy nem jött át számomra. Az előzetesek alapján többet vártam volna. Látványorgia az egész film, de sajnos mondanivaló nélkül.

2018.08.23 kevelin

Az előzetes alapján egy 100x jobb és egy 1000x látvábyosabb történetre számítottam. Nagyon nagy csalódás volt számomra ez a film pedig a szereplőgárda kihozhatta volna ebből azt a maximumot ami benne volt. nagyon sajnálom hogy ennyire rosszul sikerült.

2019.06.04 Bizsu82

Érdekes a történet, egyáltalán nem sablonos. Van benne izgalom és fordulat. Jól alakítanaka színészek, hitelesek és meggyőzőek, ettől még izgalmasabbá válik a film.

Az Időcsavar is áldozata lett a review bombingként elhíresült lejáratókampánynak, amely során több ezer 1-es szavazatot kapott az IMDb-n. Szerző: ArpiHajdu és Réci

A filmben (és a regényben is) a címmel ellentétben nem az időben, hanem a térben utaznak a szereplők.Szerző: ArpiHajdu és Réci

Korábban úgy volt, hogy Amy Adams és Kevin Hart is szerepelni fognak a filmben, ám végül nem így alakult.Szerző: ArpiHajdu és Réci

A stábnak (ahogy egy Új-Zélandon megszokott) részt kellett vennie egy helyi maori szertartáson, a helyi közösség ezzel jelezte, hogy befogadja a stábtagokat. Ez a Gyűrűk Ura és A hobbit forgatásakor sem volt másként.Szerző: ArpiHajdu és Réci