A zöld íjász

5. évad (2016) - 23 epizód
6. évad (2017) - 23 epizód
7. évad (2018) - 22 epizód
8. évad (2019) - 10 epizód

A milliárdos playboy, Oliver Queen (Stephen Amell) édesapjával hajótörést szenvedett a Csendes-óceánon, és öt évig egy pokoli szigeten rekedt. Hazatérése után Oliver apjának tett fogadalma értelmében a korrupt város, Starling City gazemberei után ered. A Zöld Íjász nevét hamarosan az egész város… Több

Premier (HU): 2013.02.01. | Netflix (2019.08.05.)

2023.09.23 Klaudia402579

Szinkron

Igen, imádom, és nagyon fejlesztő is, de kár, hogy ha elkezdjük szinkronizálni, akkor vigyük már végig azt, mert így azért keserédes tud lenni. Köszönöm!

2017.05.03 indingo

Nem egy rossz sorozat, bár én sok mindent nem úgy tárnék a nézők elé ahogy. Az első évadok élvezetesebbek voltak, utána már túl szuperhősös lett az egész.

2022.03.02 Robinson76

Szép volt, jó volt, elég volt

A széria 1. évadáról nagyon jókat hallottam korábban, a 2. évadról is többségében jó vélemények jutottak el hozzám, a 3. évadtól viszont egyre kevésbé voltak meggyőzőek a kritikák, ezért biztosra mentem. Amúgy is húztam-halasztottam a megtekintését az utóbbi 5 év sorozatdömpingje miatt, majd hoztam egy salamoni döntést, és csak az első évadot néztem, ami alapján nekem egy jól sikerült sorozat benyomását keltette, de annyira azért nem, hogy az egyre inkább elszuperhősösödő szériát tovább folytassam. Amúgy ha sokak szerint az 1. évad a legjobb, akkor így legalább a csúcson hagytam abba.

2017.12.13 Yosihiro

Kiváló sorozat egy kiváló képregény történetből. Nagyon szeretem ahogy ezen alkotásokat összekapcsolják más képregény történetekkel. Csak ajánlani tudom mindenkinek.

2017.08.21 Deku

Nagyon szépen körbeért a sorozat végre átláthatjuk Oliver teljes utazását ami nem volt egy gyalog galopp. Nagyon szuper lett és alig várom a következő évadot. Ajánlom.

A sorozat címe a negyedik évadtól kezdve arrow helyett the green arrow néven fut, ezzel is utalva arra, hogy sokkal képregényesebb irányba mennek el. Szerző: sz.marci

A legends of tomorrow sorozatban a zöld íjász felbukkan egy rész erejéig, ám itt öregebb, és a kinézete sokkal inkább hasonlít a képregényesre.Szerző: sz.marci

A Zöld Íjász íját meg lehet vásárolni 1395 dollárért.Szerző: Archívum

A Zöld Íjász bevezető részében észrevehető, Caity Lotz (Sarah) szerepét végül Jacqueline MacInnes Wood kapta meg. Ennek az oka máig ismeretlen.Szerző: Archívum

John Diggle eredetileg nem szerepelt a képregényben, őt kifejezetten a sorozat miatt tették bele. Szerző: Archívum

Supergirl
2015