Adj rá kakaót!

Adj rá kakaót!

Pump Up the Volume

Mark jó eszű tinédzser fiú, aki nemrégiben költözött a keleti partról Arizonába. Szülei megajándékozzák egy rövidhullámú rádióval, hogy tarthassa a kapcsolatot barátaival, Mark azonban nagyobb vállalkozásba fog a készülékkel: kalóz dj-ként a környékbeli srácok hősévé válik. Amikor egyik hallgatója öngyilkosságot követ el, és kitör az iskolában a vagány dj keltette káosz, a hatóságok úgy döntenek, véget vetnek a tevékenységének.

Rendező: Allan Moyle
Író: Allan Moyle
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Kanada
Premier (HU): 1993.01.28. | Netflix (2023.12.21.)

Christian Slater
Christian Slater

2020.09.01 freeman

király nosztalgia

2016.11.28 Fintil

igazi fiatalkori nosztalgia. kilencvenes évek, naivitás, mikrofon, őszinteség. ilyennek kell lennie egy tini-filmnek!

Christian Slater többször is megbetegedett a film során a folyamatos dohányzás miatt. Szerző: rbernadett

Lala Sloatman (Janie) és Ahmet Zappa (Jamie), akik a filmben szerelmespárt alakítanak, a valóságban unokatestvérek. Szerző: rbernadett

(2015. 05. 01.)
Káromkodj, az igazság vírus! Jól nevelt úrilányként kamaszkorom összes látványos lázadását abban éltem ki, hogy rongyosra néztem ezt a filmet, halálosan szerelemes voltam Christian Slater-be, és gondolatban sokat káromkodtam (szóban sem akkor sem most nem tennék ilyet). Generációs alkotásról van szó, a 90-es évek legjobb amerikai tinimozijáról, ame... Több