elekm90
Peter Graves

Mikor a repülőgép legénységét leveri a lábáról egy vírus, az utasok kénytelenek egy veterán vadászgép-pilótára bízni az életüket, aki azonban hibát hibára halmoz, mivel még mindig nem heverte ki a háború megpróbáltatásait. Mindeközben az utasok válogatott bolondságaikkal nehezítik meg egymás… Több

Premier (HU): 1988.08.20.

2024.02.17 R9CK3R

Sokáig irtóztam kicsit tőle, amiatt is, mert 44 éves, de mire végignéztem, már megbántam, hogy eddig halogattam! Nem szerettem sose a parodisztikus filmeket, de ez nagyon megfogott, sokszor szakadtam a röhögéstől. XD

Mára azért már megkoptak az akkor veretes poénok,de időtöltésnek még ma is tökéletesen megfelel. Nielsen-nek nem a legjobb filmje. De hálaistennek van miből válogatni. Popcornnal elmegy.

2019.07.24 indingo

Ez a tipikus esete az annyira rossz, hogy már jó kategóriának. Vicces, még ha a poénok néha kicsit fárasztóak is, és a története is egész jó.

2016.05.13 ArpiHajdu és Réci

Nagyon jó kis paródiafilm 1980-ból! Nagy kedvenc, sokféle és változatos poénok vannak benne, s nem veszi komolyan magát.

2017.07.10 Deku

Szeretem a paródiákat de ez harmat gyenge lett ezen a kategórián belül. Ismeretlen színészekkel volt tele számomra és nem is voltak túl szimpatikusak. Nem javaslom megnézésre.

Bekerült az 1001 film, amit látnod kell, mielőtt meghalsz című, Steven Jay Schneider által készített gyűjteménybe.Szerző: Norbi

Flying High! címmel jelent meg Ausztráliában, Új-Zélandon, Dél-Afrikában, Japánban és a Fülöp-szigeteken.Szerző: Bogi87

130 millió dollár bevételt produkált.Szerző: Bogi87

A Rotten Tomatoes oldalán 97%-os értékelést kapott 58 kritika alapján. Szerző: Bogi87

(2015. 07. 20.)
Aki még nem látta, sürgősen pótolja, már csak azért is, mert kevés a jó paródia, manapság sajnos már nem is születnek kiemelkedő darabok a műfajban. Több