Játssz egy Lenovo Miix tablet PC-ért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Ál/Arc

(Face/Off)
Ál/Arc

Tartalom

Sean Archer FBI ügynököt egy dolog hatja, hogy megtalálja fia gyilkosát, Castor Troyt. Ám amikor végre elkapja, kiderül, hogy egy tömegkatasztrófa közeleg, amelyet csak a bebörtönzött férfi állíthat meg. Egy titkos akcióban az ügynök és a gonosztevő arcát kicserélik, azonban a csere balul sül el.
(SódóGA)

2015. 10. 21. 15:01

Nagyon ötletes film, emlékszem, hogy úgy jöttünk ki a moziból, hogy teljesen le voltunk nyűgözve. A megvalósíthatóságát természetesen nem vizsgáltuk az nem érdekelt. Ötletes volt, izgalmas volt és valami újat adott. És azért van benne egy-két jól sikerült hatásvadász jelenet is.

2016. 08. 05. 21:48

Izgalmas fordulatokkal teli Nicolas Cage fiatalkori filmjeit meghatározó alkotás. John Travolta jó tanára volt.

2016. 08. 26. 09:10

Mind a két főszereplő színész a kedvenceim közé tartozik. Nagyon profi színészeknek tartom őket és ebben a filmben sem okoztak csalódást. Izgalmas, fordulatokban gazdag film.

Joan Allen
Gina Gershon
Alessandro Nivola

John Travolta a filmben nyújtott alakításáért jelölve volt az MTV Movie Award legjobb negatív hős díjára.

Nicolas Cage a filmben nyújtott alakításáért jelölve volt az MTV Movie Award legjobb negatív hős díjára.

John Travolta a filmben nyújtott alakításáért jelölve volt az MTV Movie Award legjobb férfi főszereplőnek járó díjára.