Ál/Arc

Face/Off

2024.02.19 Schumy1

Érdekes történet, tele akcióval.

2017.07.08 Deku

Travolta és Cage párosa meglepően ügyesen tudott működni ebben az elmésen létrehozott krimiben. Engem teljesen megvett a sztorijával és az erős karakterekkel. Szerintem egész jó.

2022.03.28 JRD

Az egyik legjobb...

... a két színész játéka miatt! Olyan szinten kapták el egymás gesztusait, beszédstílusát, hogy a néző csak ámul. Eredeti hangon és szinkronnal is remek kikapcsolódás. Kedvenc részem pedig (és bevallom, ezt mindig visszanézem többször is) a fülhallgatós rész. John Woo amúgy is kedvenc rendező. A 90-es években olyan filmes látványvilágot teremtett, ami a későbbi rendezői generáció számára etalonként szolgált. (Ha az ember nem tudta a rendező nevét, még akkor is benne élt a gyanú, hogy ez bizony egy Woo-film.) Mindenképp nézd meg. Az ötlet, a sztori, a színészi játék, a rendezés, a látvány tökéletes egészet alkot úgy, hogy akkor még nem voltak olyan patent filmes trükkök, mint manapság. Mindenképpen érdemes a figyelemre! Szóval, filmre fel, és jó szórakozást!

2015.10.21 rbernadett

Nagyon ötletes film, emlékszem, hogy úgy jöttünk ki a moziból, hogy teljesen le voltunk nyűgözve. A megvalósíthatóságát természetesen nem vizsgáltuk az nem érdekelt. Ötletes volt, izgalmas volt és valami újat adott. És azért van benne egy-két jól sikerült hatásvadász jelenet is.

Woo a Rés a pajzson után ezt a filmet is szuperul megoldotta.Nekem Travolta játéka volt felejthetetlen,de természetesen Cage is jól hozta a karaktert.Fordulatos,izgalmas thriller,ajánlott kategória.

2016.08.05 mamiéstöti2

Izgalmas fordulatokkal teli Nicolas Cage fiatalkori filmjeit meghatározó alkotás. John Travolta jó tanára volt.

2020.10.21 stevepisti

Nagyon jó film még most is. Akkoriban amikor ez a film is készült, John Woo még egy pár felejthetetlen filmet piacra dobott Hollywoodi színészekkel. Garancia volt a neve a filmek minőségére. John Travolta és Nicolas Cage parádésan alakította a kettős... Több

2018.08.01 HE7EDIK

Woo legjobbja, fő műve. Itt érhető legjobban tetten a Gun-Fu, ami az ő zsenijének köszönhető és ami számos filmet megihletett és ihlet azóta is. Nevezetesen, a lőfegyverekkel való küzdelem, szinte balettes elemekkel, ez a filmvégi galambos lövöldözés... Több

2018.02.04 dailyfilmsan

Ez a film egy igazi Blockbuster. Igaz meglátszik rajta hogy 20 éves a film, de kifejezetten nézhető a mai viszonylatokhoz képest. Tele van akcióval és fordulattal. Bár vannak jelenetek ahol a hang a csillagkapu hangeffektusaival vetekszik és a fegy... Több

2018.03.26 szaka123

Iszonyat jól összerakott akció film, nagyon erős színészi alakításokkal. A sztori nagyon jól kitalált, néha azért gondolkodnom kellet, hogy akkor most ki, kicsoda? :) ajánlom mindenkinek aki nyitott a régebbi filmek felé és szeretne szórakozni egyet.

2017.12.12 elekm90

Klassz alapötlet, igényes akciófilm , van benne 1-2 hatásvádasz jelenet (á la John Woo), de összességében nagyon jó. 8/10

2018.07.27 Norbert93

Egy történetre rendkívül igényes akciófilm, nagyon érdekes és egyedi ötlettel. Izgalmas, fordulatos és kétoldalú. Nem tudtam eldönteni, hogy az arccsere után melyik színész tudja jobban játszani az adott karaktert. A maga idejében is nagy sikerű és elismert film volt.

2018.11.21 harnas1207

Mára már nevetségesnek vagy gagyinak tűnhet, de a maga idejében hatalmas film volt. Sőt! Nekem még ma is az egyik kedvencem. John Travolta nagyot alakít benne!

2020.03.02 drg0602

Nagyon retro film, de a mai napig akármikor megtudom nézni. John Travolta és Nicolas Cage elképesztőt alakítanak benne. Nagyon jó film, zseniális a maga kategóriájában.