Aladdin és a tolvajok fejedelme

Aladdin és a tolvajok fejedelme

Aladdin and the King of Thieves
Kicc

A tolvajok királya megzavarja Aladdin és Jázmin régóta várt esküvőjét, és egy orákulumot keres, amely elvezeti őt egy még nagyobb kincshez. Igazi kiléte gondot okoz Aladdinnak.

(nagymarti82)

Rendező: Tad Stones
Premier (HU): 1997.01.21. | Disney+ (2022.06.14.)

2019.07.28 Ms. Akárki

Kellemes kikapcsolódás volt, de az első mozifilm ellen labdába sem rúg sajnos. Dzsini, Robin Williams hangján itt is zseniális humorú, de ha maga a mese története sablonos, ez sajnos kevés. Egyszernézős így csupán.

2018.04.26 indingo

Az első rész jobban ismert, klasszikusabb. Jobb a története kétség kívül, sokkal több minden történik benne. A látvány és karakterek itt is adottak voltak.

2017.03.18 GedyPapa

Hasonló mint a másik rész, ennek sincs létjogosultsága. De ha már van 2, akkor legyen egy 3. is... Se történetvezetés, se a helyzetek nem olyanok, amelyek indokolják azt, hogy ezt muszáj volt megalkotni..

2015.04.28 Bizsu82

Számomra mindig ez egy különleges mese volt , a szereplők karaktere, megjelenése is különleges. Gyerekkoromban nagyon szerettem és szerintem a mai gyerekeknek is szórakoztató, sőt a legtöbb mai meséhez képest sokkal jobb.

2015.07.26 one1970

ALADDIN fan vagyok :D Az összes részt láttam már tízezerszer :D ha nem többször. Imádom :D a karakterek, a történet, a zene.. Minden 5/5 :) nekem a szinkronhangok is nagyon tetszenek, csak ajánlani tudom!