Alagút

Alagút

Absentia

Két esztendeje már annak, hogy eltűnt Tricia férje. A húga, Callie eljön hozzá, hogy segítsen lezárni neki a múltat. Miközben a férfit hivatalosan halottá nyilvánítják, Tricia is megpróbál új fejezetet kezdeni az életében. Callie-t valósággal vonzza a ház mellett található vészjósló akna. Ahogy az… Több

Premier (HU): 2012.05.11.

2023.09.06 RigbyTheMad

Gyenge

Nagyon gyenge ZS kategóriás film volt. Tekerés nélkül ne nézze senki. Unalmas...

Valahogy ez most nem jött át.Túl lassú,és így nálam eltűnik a lényeg.A színészi felhozatal is nagyon szegényes,nem csak a költségvetés.Ez gyenge lett,és nem tervezem újra nézni.

2015.12.12 Ragemarci

70 ezer dollárnyi költségvetéséhez képest elég igényes próbálkozás. Inkább angol stílusú lassú folyású misztikus horror.

2016.01.20 tamas84

Ijesztő, nagyon sűrű atmoszférájú és parás film lett az Alagút. A műfaj kedvelőinek nagyon bátran merem ajánlani, az utóbbi évek egyik legjobbja.

2015.09.26 Roman

Egy igazi kincs, csak rá kell találni. Párommal néztük, és mindkettőnknek nagyon bejött. Érdemes próbát tenni vele, az ilyen indie gyöngyszemek miatt is érdemes kutakodni a mafabon. :)

A film összbevétele 8 555 dollár volt (imdb.com).

(2020. 08. 13.)
Nem nyűgözött ugyan le az Absentia, de nem is untam magam halálra. Voltak nagyon erős pillanatai a filmnek, jó a téma és izgalmas az alagút koncepciója is. Több

(2020. 03. 09.)
Kinek ajánljuk: Lassabb történetvezetésű, drámai elemeket is tartalmazó horrorok kedvelőinek ajánlom elsősorban. Több
Mise éjfélkor
2021