Alibi.com

Alibi.com

2024.04.02 Fikatours_blogger

Fullba nyomja a kretént, de nekem tetszett.

2021.04.03 Yosihiro

Alibi

Ha azt mondom, egy jó vígjáték, akkor nem lövök mellé. Minden olyan elemében pluszt ad, amiért egy vígjátékot leülünk megnézni. A történet is remek, és azt hiszem, nem unatkozhatunk szinte egy percet sem. Ha a másik oldalát nézem, akkor pedig olyan é... Teljes kritika

2018.10.30 HercegPeter

Nem tudom, hogy lehet-e egyáltalán spoilerről beszélni egy ilyen film esetében, de szerintem nem. De a biztonság kedvéért előre szólok, hogy lelövöm a poént. Ugyebár a romantikus vígjáték lényege, hogy egy lány és egy srác megismerkedik és egymásba s... Több

2017.11.11 indingo

Sokkal többet ki lehetett volna hozni az alapötletből Én több kis történetet raktam volna bele, olyanokat amivel az elején indult. A szerelmi szál teljesen elnyomta az alapsztorit.

2018.02.15 Deku

Nagyon jól vezették végig a történetnek a fő cselekményét ez pedig nálam mindent vitt. Ezt a filmet csak imádni tudom. Igazán kellemes hangvételű és nem érzem, hogy laposodna a történet.

2024.02.10 Emmersson

Átlagos romkom

Jó felütés és néhány ígéretes akció után a romantikus szál veszi át a szerepet. A romantikus vígjáték egy címke. Nem kell túltolni a románcot. Vigye csak a filmet előre a humor. (Talán meg kéne néznie a stábnak párszor a Kellékfeleség c. alapművet.) Az Alibi.com egy cég, mely a kamu kifogásra alibit szolgáltat. Lehet ez megcsalás vagy kiruccanás kaszinózni, a megoldás garantált. A háromtagú kis csapat szekere jól fut. A frissen felvett narkolepsziás Mehdi, a mamahoteles szűz Augustin (Julien Arruti) és a sármőr profi problémamegoldók. A bonyodalom akkor jelentkezik, amikor a jóképű főnök (Philippe Lacheau) szerelmes lesz. Ez örvendetes dolog lehetne, de Flo (Elodie Fontan) nem tűri a legkisebb stiklit sem, nemhogy a hazugságot. Így az Alibi.com tabu, bevallhatatlan munka. Helyette Greg légiutas-kísérőnek hazudja magát, és a hazugságörvény beszippantja. Ahogy egy vígjáték esetében lenni szokott, a probléma csőstül jön. Flo apjáról kiderül, hogy az Alibi.com egyik ügyfele, így Gérard (Didier Bourdon) és Greg egymást tartják sakkban. Képbe kerül még a család furcsa barátja, Maurice (Philippe Duquesne), egy kezdő énekesnő, Cynthia (Nawell Madani) és egy féloldalas cirkuszi zebra.

2018.03.27 BoBamburg

Ugyanolyan jól sikerült vígjáték mint a babysitting 1-2. Aki azokat bírta ezt is szeretni fogja. Poénok jók, nincsenek túltolva és tényleg viccesek. A szerelmi szál is egész oké, az se lett túl csöpögős és a karakterek is jók.

2018.04.15 TomÁcs

Könnyed romantikus film, mondjuk egy esős délutánra. A története nem újszerű, néhány évvel ezelőtt volt egy hasonló. Helyenként egész vicces, érdemes adni neki egy esélyt.

2019.07.09 Bizsu82

Nem rossz. Vannak benne szórakoztató poénok, tulajhdonképpen végig lekötött. Könnyed, lazulós film, jókedvre derítő. Akciódús, pörögnek az események.

2017.04.20 MMcFly2015

Philippe Lacheau harmadik megírt és rendezett filmje. Az előző kettő nálam nagyon jól működött, mint vígjáték, így nem kérdés, hogy alig vártam ennek is a mozibemutatóját. Kicsit kétes érzéssel indultam neki, mert megmondom őszintén az előzetese nem ... Több

2017.12.09 Greeta

Egy kellemes vígjáték, amiből kihozták a maximumot. Helyenként picit leült a sztori, de utána jött egy jó poén. Nem az a gusztustalan humora van ezt díjazom.

2019.06.18 Candy

Zsenialis film. Vicces, szorakoztato. Ha szeretnetek egy kellemes estet egy remek film nezessel, ne hagyjatok ki.

2017.11.20 SzFa

Sokkal, de sokkal többet vártam ettől a filmtől. A végét nem is láttam, mert elaludtam rajta. A történet kiszámítható és elég klisés. Nem ajánlom senkinek sem.

2018.01.15 jake_green

Én egy életre letettem a francia filmekről, de valamiért PHILIPPE LACHEAU rendező amerikai stílusban csinál vígjátékokat és nagyon jól csinálja! :) - ez a filmje még jobb, mint a Felvigyázó 1, Felvigyázó 2! Úgyhogy ha azt szeretted, ezt egyenesen imádni fogod.