Alice csodaországban

Alice in Wonderland

2022.04.19 JRD

Újabb Disney kedvenc

Számtalan feldolgozás született a sok-sok év alatt. Mindenképp érdemes a figyelemre a rajzfilm és a betétdalok is. Szóval, filmre fel és jó szórakozást!

2018.12.06 mamiéstöti2

Talán az egyik gyerekkori kedvencem mondanám, ugyanis rengetegszer láttam. Kicsit másabb mese, mint a többi, de nekem 5/5!

2019.11.26 Timon

Megvan videókazettán, nagyon imádom ezt a klasszikus Disney-mesét.A háttérzene is elegendő ahhoz,hogy adja a hangulatot.De az animáció is jó elejétől végéig. 10/10

2019.08.02 Ms. Akárki

Gyönyörű klasszikus disney mese. Inkább idősebbeknek ajálott szerintem a furcsaságai miatt. Ők jobban fogják értékelni. Olyan kicsit mintha Alice álmában próbákat álna ki, hogy jelenlegi életét megértse.

2018.04.17 TomÁcs

Gyerekként számomra kicsit félelmetes volt ez a mese. Talán a túl harsány szereplők, meg a királynő is közrejátszhatott ebben. Elég kalandos történet, amit gyerekként nem i értettem.

2016.10.25 Fahéjgolyó

Aki szereti a Tim Burton féle Alice filmeket, az mindenképp nézze meg ezt is, bár nem tudom mennyire gyerekeknek való, másfél óra tömör haluzásnak tűnt nekem az egész :D

2017.12.17 Greeta

Talán az első ilyen földtől elrugaszkodott Disney mese volt. Ebben van a legtöbb fura figura a Kalapossal, a dagadt macskával meg a királynővel. Helyenként elég félelmetes egy gyerek számára.

2019.03.23 Timcsi

Tetszett benne a misztikus vonal, nem annyira földhözragadt történet. Elgondolkodtató sztori.

2016.07.24 Leilani

Nagyon furcsa, különleges hangulatú a film, a történet nagyon elvarázsolt, kicsit zavaros, de alapvetően megragad a története. A grafika is kitűnő. Szerintem nem kisgyerekeknek való mese.

2016.06.23 postaslaszlo8

Számomra a legunalmasabb Disney-s rajzfilm, azt hiszem csak egyszer láttam, nem igazán ragadt meg bennem. Mondjuk lehet az vele a baj, hogy nem gyerekkoromban láttam, hanem jóval utána, de egyszer mindenképp nézős.

2017.03.09 Hedy0809

Szép a grafika, aranyosak a figurák, tele van szerethető dallal. Szuper ki mese! :)

2016.04.30 angel001

Nagyon furcsa mese a régi időkből.Egy kislány aki a varázsvilágba keveredik, és viszontagságos, de egyben vicces,érdekes utja hogy kijusson.Leginkább a pipzo hernyo akaszt ki benne :D

2016.12.14 Potoczkie

Milliószor láttam gyerekként az Alice Csodaországbant és mindig elbűvolt ez a varázslatos világ, melyben Alice egyik percről a másikra találja magát. Nagyon izgalmas, szórakoztató mese.

2016.08.24 Emma109

Tetszik, hogy nem egy szokványos mese, picit képzeletvilág picit valóság.