The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2
Alkonyat: Hajnalhasadás - 2. rész

Bella szülése után vámpírként tér magához. Azonban nem lehet túl sokáig boldog, ugyanis a Volturik tanácsa azzzal vádolja a Culleneket, hogy megszegték a vámpírtörvényeket. Mivel úgy hiszik, Bella és Edward gyermeke halhatatlan, és képességeit a szülés után szerezte, a gyermeknek meg kell… Több

Forgatókönyvíró: Melissa Rosenberg
Premier (HU): 2012.11.15. | RTL+ (2022.11.17.)
Több

2022.04.03 Ildikó Bacskai

Alkonyat: Hajnalhasadás - 2. rész (2012)

A Twilight Saga utolsó része nagyon erősre sikeredett, nagyszerű a megjelenítése a más törzsekből származó vámpíroknak, izgalmas fordulatok, gyönyörű tájak, válogatott zenék. Az egyik legjobban sikerült rész. Én javaslom a stílus kedvelőinek, hogy időről időre nézzék egyben a sorozatot.

2017.09.24 Deku

Frenetikus kis film ez, ennél nem unatkozik az ember egy percre sem. Nem számítottam ilyenre az igaz. Viszont szerencsére bitang kis alkotás. Túlzás lenne azt állítani, hogy a legjobb de nagyszerű.

2016.09.10 puffancshercegnő

A sorozat legjobb része, a legjobb csatajelenettel. Akkor ha 14 éves lány vagy. Amúgy nem fogod élvezni. Mindenesetre annak, aki a könyveket szerette, jó szórakozás lesz a film is, mert többnyire visszaadja a könyv lényegét. Pont jó hosszúságú film,... Több

2017.10.20 Bazzzsi

Örültem, hogy már vége lett, mert egy indokolatlanul elhúzott történet ez az Alkonyat sztori. Érdekelt, hogy miként zárják le a történetet, de nem nézném újra.

2018.07.27 Norbi

Elég pörgős lett, mondjuk ezt is vártam mint lezáró epizódot. Kicsit untam már a szereplők tipikusságát, vártam valami nagyobb változást egy-két karakterben.

A 2012-es Arany Málna díjkiosztón 7 díjat is "nyert" a film. Többek között a legrosszabb film és a legrosszabb színésznő díjakat is.Szerző: GedyPapa

A filmet az USA-ban és Kanadában forgatták.Szerző: HE7EDIK

A végső harci jelenet nem volt a könyvben.Szerző: HE7EDIK