Bizsu82

Kéki Kata (Hámori Gabriella), a szerencse lánya. Csinos, vonzó nő, van szerető édesanyja, szeretetre vágyó öccse (Nagy Zsolt) és három barátnője (Ónodi Eszter, Schell Judit, Major Melinda). Van megbízható barátja is, Marci (Elek Ferenc), aki már alig várja, hogy… Több

Forgatókönyvíró: Béla Rigó, Zsuzsanna Rácz
Ország: Magyarország
Premier (HU): 2004.12.16. | Filmio (2023.01.12.)

2023.01.10 Kovács Anna Eszter

Ez tipikusan egy olyan film, amit vagy imád vagy utál az ember. Kell hozzá egy beállítottság, de én még órákig elnéztem volna.

2017.11.23 Bazzzsi

Imádom a film hangulatát, no meg az esetlen női karaktert a főszerepben, amit Hámori Gabriella nagyon hitelesen alakított. Könnyed és humoros hazai film.

2017.07.27 Lonka

Szerintem ez új hullám közül a legjobb magyar vígjáték, ahol remek karakterek vannak. Értelmesek és viccesek a párbeszédek és történetben is egy végtelenül kedves sztorit kapunk.

2023.01.02 JRD

Könnyed vígjáték? Nem. Inkább elgondolkodtató történet. Sokak számára tűnhet sablonosnak, de nem az. Inkább amolyan tömegdiagnózis. Hiszen hányan élték/élik a mindennapjaikat ugyanilyen problémákkal? Hányan igyekeznek egy szerettükért nem betegre agg... Több

2023.01.01 Dorkateo

Egy korszakot jelenít meg a film, ahogy Rácz Zsuzsa könyve is tette anno. Lehet szidni, de ha sablonosnak tűnik is, csak azért, mert sokan éltünk hasonlóan.

A film összbevétele 500 296 dollár volt (imdb.com).

Az Állítások meg Terézanyut Hámori Gabriella és Csányi Sándor második közös filmje.Szerző: indingo

A film forgatókönyvének elkészítésében Rácz Zsuzsa is részt vett. Szerző: indingo

A film Rácz Zsuzsa azonos című regénye alapján készült. Szerző: indingo