Állj, vagy lő a mamám!

Állj, vagy lő a mamám!

Stop! Or My Mom Will Shoot
indingo

A mama, Tutti Bomowski New Jerseyben lakik. Egy imádnivalóan energikus nőszemély, aki tudja, hogy mi a legjobb egy gyereknek, az egyetlen szem fiacskájának. A fiú, Joe Bomowski Los Angelesben él és rendőrőrmester. Agglegény, aki végre megteremtette önállóságát 3000 mérföldre a mamától. Amikor azonban Tutti mama, aki váratlanul látogatóba érkezik, szemtanúja lesz egy gyilkosságnak, kénytelen a városban maradni, hisz ő a koronatanú. Így aztán Joe kénytelen-kelletlen új partnerre talál.

Premier (HU): 1992.07.03.

2023.08.18 Sz396367

Örök darab, nincs mese, 5/5.

2017.11.02 indingo

Egész helyes vígjáték. Stallone mindig egy kemény karaktert játszik és ő a nagy ágyú, itt csak mama pici fia. A történet picit kiszámítható, de egy könnyed délutáni filmnek megteszi.

2016.05.22 Yosihiro

Háát Stallone vigjátékai közül talán ez lett a legrosszab . Ezzelé nem azt akarom mondani hogy rossz lett de egy kicsit túljátszotta szerintem. Maga a történet is rosszul felépített és csoda hogy ennyit kihiztak bellől a filmből . Csak 3 csillagot kap ettől függetlenül nézhető film :)

2016.12.05 HercegPeter

Jópofa, de az egész filmben csak egy valami fogott meg, mikor a mami énekli, hogy " a puskáját is kimossuk, kimossuk, kimossuk.... Ezt leszámítva teljesen felejthetőre sikeredett sajnos. A néni aranyos, Stallone pedig semmilyen.

2019.01.01 HE7EDIK

Még maga Sly is úgy nyilatkozott, ez a legrosszabb filmje, én viszont nem értek vele egyet. Egy nagyon is humoros és kedves film, ami rámutat a néha túlzásba vitt anyai gondoskodásra. Minden akciósztárnak kell egy lazább film, Sly-nak ez jutott, bár azért ott az Oscar is...