Álomcsapda

Álomcsapda

Dreamcatcher
Vuk

Egy nap a négy jó barát megmentett egy különös helyi kölyköt, ezzel pedig életre szóló barátság kezdődött közöttük. Nem csak ezt kapták azonban meg, hanem különleges képességeket is, amit titkolniuk kell a világ elől. Minden évben egyszer visszavonulnak a hegyekbe, hogy egy napot egy távoli… Több

Forgatókönyvíró: William Goldman, Lawrence Kasdan
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Kanada
Premier (HU): 2003.06.19.

2024.02.03 Majorkas

Baromságok tárháza

Nem ismerem az összes Stephen King-filmet, de kevés értékelhetőt láttam eddig, ez majdnem a nézhetetlen kategória lett. Ami megmentette: ufó, hadsereg, karantén, némi misztikum és helyszín a világ pereme. Ami viszont nem ok: három irritáló karakter a négy közül, sok baromság (pl.: meztelen csiga fogakkal) és az, hogy Morgan Freeman a nevét adta ehhez.

Stephen King zseniális, ez nem lehet vitás. Itt is bizonyítja, hogy milyen jó dolgot írt meg fantasztikus módon, és ezt sikerült is nagyon sikeresen filmre vinni. Zseniális szépek váltják egymást, izgalom van bőven, és a színészek is jól hozzák a rájuk szabott karaktereket. Ajánlott kategória.

2022.08.23 JRD

Érdekes, talányos és csak a végén rántja le a leplet a valóságról. Addig csak elmélázol a vélt igazságon. Érdemes megnézni annak ellenére, hogy nem mostani film, hiszen nemsokára a huszadik szülinapját ünnepli a produkció. Szóval, filmre fel és jó szórakozást!

2019.03.08 dailyfilmsan

Nem volt rossz, sem fenomenális, teljes mértékben a középkategóriába tartozik. Stephen Kingnek sem ez a legizgalmasabb és legjobban megírt regénye így nem is lehet elvárni a filmtől hogy jobbat mutasson a valónál. Ami frusztrált hogy indokolatlan dol... Több

2019.02.20 harnas1207

A könyvet megvettem és voltam olyan balga, hogy előbb megnéztem a filmet. Ami annyira tetszett, hogy nem igazán volt kedvem a lelőtt poénok után elolvasni a regényt. A történet nagyon különleges, és a karakterek is szuperek.

A Castle Rock Enterainment stúdió 65. forgalmazott filmje.Szerző: mamiéstöti2

Stephen King 1 dollárért adta el a megfilmesítés jogát.Szerző: kázsé

Thomas Jane azért vállalta a filmet, mert az anyja nagy rajongója Stephen Kingnek.Szerző: kázsé

Stephen King egy majdnem halálos balesetből való felépülése közben írta a regényt.Szerző: kázsé