Atsop

Amik egy tinédzser életéből nem maradhatnak ki: szerelem, barátság és rivalizálás. Regina (Labancz Lilla) az iskola egyik legnépszerűbb, legaktívabb tanulója, aki csinos és gazdag is. Magyarországon elsőként megalapítja iskolája pompon-csapatát. Mi ez, ha nem egy hollywoodi álom? Ám egy nap villámcsapásként éri a hír, hogy egy titokzatos e-mailre hivatkozva eltanácsolják őt az iskolából. Az új iskola új barátokat, új kalandokat és persze új gondokat jelent.

Ország: Magyarország
Premier (HU): 2009.04.16.

2023.04.07 Informer2

Érdekes, de nem eléggé.

Egy érdekes és aktuális témára fókuszál, azonban a kivitelezés sajnos eléggé gyengére sikerült. A történet egy olyan jövőbeli világban játszódik, ahol az emberek az álmok világában tudnak találkozni egymással és érzéseiket átélni. Azonban az ötlet nem kap megfelelő kidolgozást a forgatókönyvben, és sok helyen logikai buktatókkal találkozhatunk. Az egyes szálak összefűzése sem minden esetben működik, és a film így eléggé zavaros és nehéz követni. A szereplők közül is csak a főszereplőnk, Lila karaktere kap kellő hangsúlyt és fejlődést, míg a mellékszereplők eléggé papírvékonyak maradnak. A karakterek motivációi és cselekedetei sok helyen nem igazán érthetőek. Azonban az "Álom.net" látványvilága egész jóra sikerült, és a speciális effektek is meggyőzőek. Azonban a látványvilág sem elég ahhoz, hogy teljesen kárpótoljon a történet hiányosságaiért. Összességében az "Álom.net" érdekes ötleten alapul, de a történet és a karakterek kidolgozottsága eléggé hiányos. A film valószínűleg csak azoknak jelenthet érdekes élményt, akik szeretik a sci-fi műfajt, és kíváncsiak az álomvilágra vonatkozó elképzelésekre.

2017.10.14 Lamboh Nézhetetlen

A magyar filmipar legmélyebb pontja ez a valami. Rettentően béna, kicsit sem vicces, és minden perce idő pocsékolás - ellenben rohadtul giccses. Egyébként sem rajongok a hazai filmekért, de ez konkrétan jó időre elvette anno a kedvemet a hazai kínálattól.

2018.07.20 Norbert93 Nézhetetlen

Az elmúlt idők borzalmasabbnál borzalmasabb magyar fimjei közül is messze kiemelkedik annyira minősíthetetlen. Mit érezhettek a készítők? A színészek akik a nevüket adták ehhez a megnevezhetetlenül ocsmány filmhez? Egyszerűen kifejezhetetlen mennyire... Több

2018.05.11 Miska bácsi Nézhetetlen

Ezt már nem is kell magyarázni, talán a leghíresebben pocsék magyar film. Így kell kis pénzből leutánozni az amerikai középiskolai filmeket. Lerí az egészről, hogy csak meglovagolni akarja az amerikai filmek sikerét, és cseppet sem törődtek az alkotó... Több

2022.03.04 JRD

A 3B: bugyuta, bárgyú, béna...

Nem vicces. Nem romantikus. Nem aranyos. Nem tinifilm. Nincs mondanivalója. Kábé ennyi. Akárki is pénzelte ezt a filmet, nem gondolta végig, hogy egy Oroszlán Szonja stílusában affektáló csitri (Labancz Lilla) egy másfél órás filmben vajon tényleg megérdemel-e ekkora pénzinjekciót. (Megdöbbentő az is, hogy az egyéb befektetések mellé még kapott 9 millió állami támogatást is 2009-ben. Kidobott pénz!) Nézőterror a fülre, a hangulatra és a pénztárcára. A férfiszemre mondjuk nem, ugyanis olyan pőreséggel voltak a tinilányok felszerelve, mint egy jobb fajta pornófilmben. Olyan dekoltázsok villantak a filmben, hogy a méhnyakát lehetett látni az állítólag 18 év alatti lányoknak. Hm... (Ciciket elő, csajok, rajzold vastagra a szád, aztán kész is a film!) Azt a papírt nem érdemli meg, amire a forgatókönyvet nyomtaták. Nem tudom azt írni, hogy ez legalább szórakozásnak jó, mert nem az. Szóval kalandorok, a döntés rajtatok áll! De ha megnéznétek, akkor filmre fel, és jó szórakozást!

A film összbevétele 169 466 dollár volt (imdb.com).

Az IMDb-n a 10. legrosszabb filmként "ismerik el" ezt a hazai alkotást. 1,8-as értékelést kapott.Szerző: GedyPapa

A bálkirálynő kihirdetésekor látszik, hogy a kép előterében végigmegy az egyik operatőr a kamerájával.Szerző: Menyét Ibolya

Értékelés: 1.7/10
(2018. 04. 20.)
Láttam már sok félresikerült magyar filmet, de ez mindent visz csak épp alulról! Több