Amerika kedvencei

Christopher Walken
Christopher Walken

Premier (HU): 2001.11.22.

2019.04.16 Nagy Zsolt

Az a benyomásom, hogy valóban így működik a szórakoztatóipar. :)...és egy jó producer vagy ügynök, a semmit is el tudja adni valamint a legrosszabb helyzetet is a "védencei" javára tudja fordítani - nem hiába Amerika kedvencei!

2016.04.30 Leoni

Aki szereti a filmes világot, a pletykákat olvasni, annak kitűnő ez a film, mert pont ebbe a világba csöppenhetünk bele, ahol álarcot viselnek a színészek, és hányódnak a magénéletük és a reflektorfény között. John Cusack remek ebben a szerepben, mer... Több

2017.05.03 indingo

Amikor először láttam a filmet kifejezetten untam. Másodjára meg kifejezetten tetszett. Picit bepillantást enged egy képzelt sztárpár magánéletébe.

2015.12.11 FarZoo

Egyszer nézhető sablonos kis film vígjáték. Középszerű, újdonságot nem adott de azért szórakoztató és leköti az embert. Laza estékre ajánlom. Közepesnek mondható.

2015.02.17 pagiii

Egyszerű, kedves, vicces, szórakoztató egyszer meg lehet nézno. A történet magában nem lenne rossz, de azt is fel lehetett volna kicsit jobban turbózni, a szereposztás jó, de a vége kicsit furcsa lett.

Billy Crystal magának írta Eddie szerepét évekkel korábban, de Joe Roth meggyőzte, hogy játssza inkább Lee-t a publicistát, mert úgy ítélte, hogy addigra Crystal túl öreg volt a magának írt szerephez. Szerző: rbernadett

Úgy volt, hogy Robert Downey Jr. játssza Eddie-t, azonban amikor a jogi problémái egyre csak nőttek, attól féltek, hogy nem lesz elég ideje a filmezéshez ezért inkább John Cusack kapta a szerepet. Szerző: rbernadett

Julia Roberts visszautasította a főszerepet a mellékszerep kedvéért. Szerző: rbernadett