Amerikai pite 4. - A zenetáborban

Arielle Kebbel

Rendező: Steve Rash
Író: Brad Riddell
Forgatókönyvíró: Adam Herz
Premier (HU): 2005.12.06. | RTL+ (2023.06.03.)
Több

2023.10.29 Gamehun638

Szerethető rész lett, és még nem tér el a fő filmek hangulatától. Hozta a kötelezőt.

2017.02.10 ArpiHajdu és Réci

Az Amerikai pite sikerét sok gagyibbnál-gagyibb folytatás meglovagolta, amelyeknek már semmi közük az eredeti filmhez. A zenetáboros részt sem lehet összemérni az eredeti filmek sikerével, ám ha ettől függetlenül értékelem ezt a részt, akkor azt kell... Több

2017.07.29 Orosz István

Nekem tetszett ez a rész, humoros volt, és tetszett a felnőtt kisöcsi is aki a kettőben, és az egyben is még csak egy kolonc volt. Most meg átvette Stifler stílusát.

2017.03.08 GedyPapa

Új szereplőkkel próbálták meg folytatni a Pitét, de ez nem volt túl eredményes..Átváltott a vállalható viccekről a prosztó, alpári stílusra. Néhány esetben még direkt ki is vár, hogy az ember ki tudja magát nevetni. De úgy nehéz, ha nem is vicces..

2019.07.25 Szilonka

A legközönségesebb az összes közül. A története borzalom, egy értelmes jelenet sincs benne.

Elyse szerepére Rachel Bilson is esélyes volt.Szerző: ArpiHajdu és Réci

Az internetes oldal, ahonnan Matt vásárol néhány videós kelléket, a www.spychest.com nevet viseli, egy valóban létező oldal (ma már www.spytechs.com néven fut.)Szerző: ArpiHajdu és Réci