A téboly háza

A téboly háza

Amityville 3-D

Egy szkeptikus riporter beköltözik egy titokzatos házba, s hamarosan elkészül első regényével is. A helyzet különös pikantériája folytán azok, akik valamilyen módon kapcsolatba léptek vele vagy a házzal, rejtélyes módon sorban elhaláloznak. Hamarosan valóban kiderül, hogy a falak között… Több

Ország: Amerikai Egyesült Államok, Mexikó
Tess Harper
Meg Ryan
Lori Loughlin

2021.07.15 Péter

Nem számítottam semmi extrára, így nem is ért túl nagy csalódás, de ez a film sajnos erősen átlag alatt teljesített, lassú és érdektelen.

2019.05.03 yoko

Óriásit zuhant a minőség az első két részhez képest, még úgy is, hogy a sztori az elején érdekesnek tűnt. Persze egyszer nézhető, de nem egy pozitív filmélmény.

A film hatalmas bukás volt mind kritikailag, mind pénzügyileg, emiatt pedig a forgalmazó stúdió (MGM) jó időre leállított minden olyan filmtervet, ami az Amityville filmekkel volt kapcsolatos.Szerző: Kóborló

A film eredetileg 105 perces volt, viszont Magyarországon csupán egy erősen megvágott változata került bemutatásra, ami közel 15 perccel volt rövidebb az eredeti változatnál.Szerző: Kóborló

Miután bemutatták a filmet a mozikban, a nézők annyira nem voltak megelégedve a 3D-s technikával, hogy mikor a forgalmazója kiadta a produkciót dvd-n, már Amityville 3. - The Demon címen hozták forgalomba. Szerző: Kóborló

A filmet nem minden moziban mutatták be 3D-ben; ezekben a mozikban a film címét is megváltoztatták Amityville 3: The Demonra.Szerző: Kóborló