Amy: Az Amy Winehouse-sztori

Amy

2021.10.17 dandelion1983

Az egyik legjobb életrajzi film, amit valaha láttam. Különösen örültem neki, hogy nem egy színésznő játszotta Amyt, hanem az énekesnő videóiból mutattak jeleneteket. Érdemes megnézni a filmet, sok előítélettől megszabadít.

2019.01.29 Szilonka

a nap véleménye

Siker után totális bukás, méltő búcsú Amy Winehouse-tól

Az Amy: Az Amy Winehouse-sztori egy különleges életrajzi/dokumentum film. Kizárólag archív felvételekből lett összeállítva a története, nincs mellébeszélés, a hasonló filmekben látott már-már kínos kiülünk egy székbe és csak a jót mondjuk az illetőrő... Teljes kritika

2019.01.28 indingo

Dokumentalista film frenetikusan összerakva. Amy fantasztikus tehetsége az egyszerű emberi lénye és hogy hogyan emészti fel a siker az őt "szerető" emberek hatására és a sors amit vajon ellehetett volna kerülni? Annyira a hatása alá kerül a néző ... Több

2017.07.26 Deku

Habár nem voltam Amy Winehouse zenéinek rajongója mégis megható volt látni ezt. Kiváló mű! Nagyon könnyen megkedveli az ember és a történet színvonala is igazán elbűvölő.

2016.03.09 citizenfour99

Remek dokumentumfilm, valósághű , nem szépít a dolgokon hanem elmeséli úgy ahogy megtörténtek, csomó interjúval barátoktól, családtagoktól. Aki szereti Amy dalait az mindenképpen nézze meg. Nyugodjon békében.

2019.02.01 Timcsi

Furcsa egy sikeres, fiatalon elhunyt emberről szóló filmet nézni. A stílusa remek, Amynek is tetszene.

2016.10.23 vivikejencikelara

Imádom Amy munkásságait. Remek előadó volt különös élettel. Szemrebbenés nélkül néztem meg. Érdekes dolgokat tudhattam meg egyik kedvenc előadómról.

2016.12.30 Potoczkie

Az Amy egy kiváló dokumentumfilm a remek énekesnő életéről, amely igyekszik bemutatni a tehetség szebbik oldalát is. A film felépítése igen egyszerű. Mindenkinek ajánlom a megtekintését.

2016.05.08 anita9215

Kerek perec köntörfalazás nélkül mutatja be a hölgy életét és ez nagyon szimpatikus. Ha az ember nem is nagyon foglalkozott vele ez az életrajzi film bárkinek felkelti az érdeklődést. Nekem legalábbis fokozta az élményt és simán beleborzongtam némely jelenetbe. Kár Amy-ért. Hatalmas hangja volt.

2017.04.15 bahhama

Nálam ez csillagos ötös film. A zene, a nyers valóság, hiteles dokumentumok és riportok miatt. És éppen emiatt borzasztó is látni, ahogy egy fiatal élet értelmetlenül rohan a szakadék felé.

2015.09.25 daniel52

Remek dokumentumfilm lett. Nagyon érdekes személyiség volt Winehouse, érdekes volt megismerni azt az arcát is, mely nem kapott akkora médiafigyelmet. Meglepő és lebilincselő film.

2016.01.01 panhnedy

Ez az a dokumentumfilm, amit mindenkinek csak ajánlani tudok. Amy rajongóinak persze instant kötelező darab, de akik csak hallomásból ismerik az énekesnőt, azok sem fognak csalódni. Ha láttátok Kapadia Senna-filmjét, tudjátok miről beszélek.

2020.01.21 TeeRPaaK

korrekt