Anakonda

Anakonda

Anaconda

A National Geographic csapatát túszul ejti egy őrült vadász, hogy bebizonyíthassa nekik, hogy a világ legnagyobb hüllője valóban létezik.

(csd)

Premier (HU): 1997.08.21.

2023.12.03 Speedy94

Nem olyan rossz ez, mint mondják

Anakonda. Egy alkotás, ami kultfilmnek számít, és úgy vonult be a tudatba, mint az a film, ami olyan rossz, hogy már jó. Nos azt, hogy rossz lenne, nem mondanám. Viszont jónak jó. Az óriás kígyó, aki összeroppantja és kivégzi áldozatait egy teljesen elvetemült és hátborzongató, ugyanakkor zseniális koncepció. A szereplők bár kissé esetlenek, de mégis szerethetőek. A show-t annak ellenére, hogy van egy Owen Wilson, egy Jennifer Lopez, egy Eric Stoltz és egy Jon Voight mégis Ice Cube happolja el mindenkitől a beszólásaival és a komolytalanságával. Kedvenc beszólásom: – Tudja, hogy felbérelhetnék valakit, hogy megölje? Egy bennszülött megtenné. 50 dollár elég rá... – Vagy Én nyírnám ki magát most rögtön! – Aha persze.... (Ice Cube késsel hadonászik) – És melyik hadsereggel? – Anyádéval! Szóval összességében nem egy rossz film ez. Inkább jó, mint rossz.

2023.03.30 JRD

Évtizedek alatt sok minden változik. Az ízlésünk is. Amikor először láttam (lévén irtózom a kígyóktól), bele tudtam élni magam. Nemrég újra megnéztem, és igazából untatott. Csak ennyi jutott az eszembe: óriás kígyó, hűha… oszt ennyi. Ma már inkább me... Több

Nem volt horror, és nem volt félelmetes sem. Egy kígyó, és néhány áldozat...ebben a filmben nem is volt több. Persze itt a színészeknek sem kell brillírozniuk. Gyenge, egyszer nézhetős.

2017.06.26 HE7EDIK

"Összeroppant a félelem" , annó ez volt a film marketing szlogenje. Hát ha az nem is, de egy korrekt kis szörnyfilm kerekedett belőle. A valódi Anakonda tulajdonságait nem itt kell keresni, ez kérem nem a Nat Geo, ez Hollywood. Habár a feje sokszor e... Több

2018.07.18 Norbert93

Mikor gyermekkoromban láttam azt gondoltam ez minden idők legjobb filmje. Ma már kicsit máshogy látom (sablonos sztori, sok jellemtelen karakter), de a nosztalgia miatt mégis elfogult vagyok vele. Annyira nem rossz, mint ahány Arany Málnával jutalmazták, az ezt követő részek és feldolgozások viszont borzalmasra sikerültek

A filmben a kígyót bábokkal és CGI-vel állították elő.Szerző: HE7EDIK

Az egyik jelenetben az égő kígyó beleesik a vízbe, később azonban még mindig ég.Szerző: HE7EDIK

A filmben szereplő anakonda méretei teljes egészében valótlanok.Szerző: HE7EDIK

Az egyik jelenetben a vízesés felfelé zuhog.Szerző: HE7EDIK