Ananász expressz

Ananász expressz

Pineapple Express
csd

Dale életvezetési elvei elég rendhagyóak: lehetőleg minél kevesebbet dolgozz, de szívj minél többet, és sose látogasd meg a csajod szüleit! Egy nap kipróbálja az Ananász Expresszt, az új kábítószert, amit dílerétől, a szintén semmirekellő Saultól kapott. Éppen eltompulva élvezi a szert,… Több

Forgatókönyvíró: Seth Rogen, Evan Goldberg, Judd Apatow
Premier (HU): 2008.10.23. | HBO Max (2021.01.23.)

2021.03.04 Szikszai Szabolcs Nézhetetlen

A túlerőltetés

A filmet nézve folyamatosan azon gondolkodtam kapcsoljam-e ki, vagy végre változik a sok pozitív visszajelzés miatt. Aztán rádöbbentem, vagy amikor már azt hiszem, hogy ettől erőltetettebb poén már nem jöhet, akkor még a film további hátralévő része okoz mindent elsöprő csalódást. Azoknak tudom ajánlani, akinek a folyamatos trágár beszéd vicces, ezenkívül maximum 3 eset lehetett, amikor mosolyogtam, de nem nevettem (a film folyamatos próbálkozása mellett...). A Trainspotting "angol filmdrámán" kb. 5x ennyit nevettem, talán ezzel elmondtam mindent. Összegezve egy valódi vígjáték előzetesén többet lehet nevetni, mint az "Ananász expressz" teljes játékidején...

2021.01.21 csd

Megunhatatlan

Na, ez pontosan az a film, amit csak szeretni vagy utálni tud. Kétségtelenül James Franco és Seth Rogenén egyik legőrültebb filmjéről van szó, amit már többször is láttam. A csavar az egészben az, hogy minden egyes alkalommal megfogadtam, hogy többet nem fogom...:D

2017.06.28 indingo

Nem értem James Francot miért vállal el ilyen borzasztó filmeket. Tudom Seth nagy barátja, de ez a film siralmas. A története rém gyenge és az eszetlen párbeszédekről, amik nem is humorosak ne is beszéljünk.

2016.07.10 ArpiHajdu és Réci

Én nagyon jól szórakoztam ezen a filmen, egy vérbeli korhatáros vígjáték. James Franco és Seth Rogen párosa elképesztő. A poénok nagyon tetszettek, a történet egyes pontjai pedig már-már az abszurditásba hajlottak, amellyel szintén elnyerte a tetszésemet. Úgy tudom tervben van a második rész is, én nagyon várom.

2019.07.17 dailyfilmsan

Gagyi drogos film amiben az össze beszívós klisé szerepel. Sajnos ez a fajta szélsőség számomra nem szórakoztató. Nekem nem tetszett, többször is próbálkoztam a filmmel de nem sikerült megszeretnem.

A filmben James Franco karaktere (Saul) drogkereskedő, és súlyos marihuána függő. A való életben James Franco nem él marihuánával.Szerző: Diesel

Kevin Corrigan, és Ken Jeong a Balfékek (2009) című filmben is együtt szerepeltek.Szerző: Diesel

Az eredeti forgatókönyvben Dale barátnője, Angie felnőtt volt, és erős érett üzletasszony éles ellentétben tróger barátjával.Szerző: Diesel

A filmben a "fuck" szót, és annak változatait 180-szor használják.Szerző: Diesel

Úriemberek
2024