Animal Kingdom

A 17 éves Josh édesanyja halálát követően nagyanyjához kerül, bűnöző nagybátyjai közé. Amikor találkozik Nathan Leckie-vel, a tapasztalt gyilkossági nyomozóval, komoly döntést kell meghoznia: az igazság és tisztesség útját válassza, vagy legyen hű családja hagyományaihoz?

(erare)

Ország: Ausztrália
Premier: 2010.01.22.
Joel Edgerton

2020.11.27 elekm90

Egész jó ausztrál gengszterfilm, bár a tempójával voltak gondjaim. A közel kétórás hossza ellenére néhol úgy éreztem, hogy lassabb a kelleténél, a végső harmadát pedig inkább összecsapottnak éreztem, pár jelenetet jobban ki lehetett volna bontani. Ja... Több

2019.10.02 ZeroHero

Lassu vezetesu, de sokkolo, hatasos es eletszagu gengszterfilm... Nekem nagyon tetszett, hogy a szereplok vegig a penge elen tancolnak, erezheto a feszultseg, hogy egyetlen rossz lepes a halalt jelenti szamukra. Mocskos, piti, nehol gusztustalan, de mindenkepp ajanlott. A foszereplo nagyon gyenge, Joel Edgerton ellenben zsenialis.

Quentin Tarantino a 2010-es év harmadik kedvenc filmjének nevezte a Toy Story 3 és a Social Network - A közösségi háló mögött.Szerző: elekm90

Better Call Saul
2015