Anyád lehetnék

Anyád lehetnék

I Could Never Be Your Woman

Michelle Pfeiffer

Rosie 40 éves egyedülálló anya Los Angelesben. Az élete nem egészen úgy alakult, ahogy tervezte. A tévéműsor amelynek a producere, komoly bajba kerül; a szexista főnöke meg akarja szüntetni Rosie asszistense pedig folyton szabotál. Odahaza sem mennek sokkal jobban a dolgok. A volt férjnek gyereke lesz egy fiatalabb nőtől, miközben a Rosie-val közös lányuk, Izzie a serdülőkorba lép, és a Barbie babák után egy Dylan nevű iskolatárs köti le minden figyelmét. Egy szép napon tehetséges ifjú színész, Adam Perl tűnik fel a szereplőválogatáson - és Rosie-nak nagyon bejön. A srác megkörnyékezi a csinos producernőt, aki azonban kizártnak tart egy kapcsolatot ilyen korkülönbséggel...

Premier (HU): 2007.12.06.

2023.11.11 Ahoj poplacsek

Szappanopera hangulatú, de nem rossz

A film nem volt valami nagy durranás, viszont Saoirse Ronan meglepett, hogy már 10 évesen milyen kis profin tolta. Konkrétan a bal felső négyes tejfogát még ekkor vesztette el, egy nagy luk volt a helyén. Ehhez képest jobban játszott, mint a felnőtt magyar színésztársadalom nagyobbik fele. Nagy pályát fog még befutni ez a lány (ehhez nem kell nagy jóstehetség, mára már elég sokat bizonyított, és szerencsére még rengeteg idő áll előtte). A sztoriból lehetett volna többet kihozni, annak ellenére, hogy nem különösebben eredeti. Sajnos sikerült elvinni egy ilyen alákacagós romkom hangulatba, csak itt nem volt alákacagás. Pfeiffert meg nehezemre esett ebben a kapuzárási pánik üzemmódban látni. Paul Rudd erősen rájátszik az amúgy is édibédi személyiségére, amitől lesz neki egy fura nagymama kedvenc unokája hangulata, ami nekem kissé több a kellemesnél és kívánatosnál. Könnyed szórakozásra azért teljesen megfelel, de csak egyszernézős. Az utolsó negyed-fél óra pedig vagy jobb lett, vagy csak én szoktam meg addigra a film stílusát, nem tudom.

2017.07.10 indingo

Helyes film. Fura volt Saoirse Ronan ilyen fiatalon látni. Az anya-lánya kapcsolat is nagyon tetszett, de a volt férj karaktere pazar volt. Könnyed, humoros film, csak ajánlani tudom.

2017.11.22 Bazzzsi

Egy könnyed szombat délutáni film egy esős délután. A története szimpatikus, helyenként jók voltak még a poénok is. Ízléses romantikus film, csak ajánlani tudom.

2017.07.23 Lonka

Eléggé kiszámítható volt, 10 perc múlva megjósolható volt a végkifejlete, de ami közte történt az nem volt annyira rossz sokkal idegesítőbb filmeket is láttam már.

2017.12.17 Greeta

Könnyed és humoros kis vígjáték, egy nagyon friss témában. Nekem tetszettet, mert egy egyszerű darab, nincsen túlbonyolítva. Sok vicces jelenet van benne.

Michelle Pfeiffer karaktere a negyvenedik életévét töltötte be, míg a színésznő negyvenhét éves volt a forgatás alatt.Szerző: ArpiHajdu és Réci

Saoirse Ronan a film forgatása alatt csókolózott először 10 évesen.Szerző: mamiéstöti2