Apafej

Big Daddy

2023.08.18 Sz396367 Nézhetetlen

Undorító és nézhetetlen.

Itt még Sandler nem fáradt bele az egykaptafás filmjeibe,és ez a kis aranyos mozi nagyon jól sikerült! Buscemi is nagy spíler,és a kisfiú(k) is tündéri kis manók.Jópofa,kedves,és néha megható film.

2017.11.02 indingo

A jobb fajta Adam Sandler filmekből való, ahol még van történet. Helyes, humoros film, a kisfiúk (ikrek játsszák a szerepet) nagyon aranyosak. Kellemes film.

2017.07.18 Deku

Adam Sandler nekem nagy kedvencem vígjátékokban és itt is szuper volt. Ebben a filmben minden teljesen klappolt. Legnagyobb meglepődésemre sokkal jobban teljesített mint azt gondoltam volna.

2018.03.26 szaka123

Adam Sandler egyik legjobb filmje. Nincs benne túl sok alpári humor, a kisfiú is aranyos. Szerethető film, többször láttam már és ha valahol belefutok, a mai napig meg tudom nézni.

2018.04.06 Szilonka

Helyes humoros kis film. Adam Sandler és a kiskölök kapcsolata, játéka nagyon tetszett. A Sprouse testvérek már felnőttek. Egyikük a Riverdale sorozatban játszik.

2019.07.19 Ms. Akárki

Nagy meglepetés volt ez a film. Véletlenül bukkantam rá a tv-ben. Nem is ismertem eddig ezt a filmet, pedig alapvetően Adam Sandler filmjeit nagyon szeretem, főleg a régebbieket. Nagyon jól állt neki ez a kamaszos apafigura. Érzelmes, vicces és a történet is rendben volt. Kellemes kikapcsolódás volt a családnak.

2017.11.23 Bazzzsi

Ez egy olyan film, amire még gyerekekkel is leülnék megnézni. Helyes a története Adam Sandler is szuper volt. Szerettem a férfi-gyerek kapcsolat bemutatását.

2018.10.28 VvV

Humoros és helyes film, ahol a férfi gyerek kapcsolat kerül terítékre.

2017.03.20 MMcFly2015

Mondhatni, hogy Adam Sandler fénykora!? :) Nagyon lehet szeretni ezt a filmet, itt még mellőzve vannak az undorítóbb poénok, és nem azt az idétlen baromságot kapjuk Sandler ,,csapatától" amit manapság már megszoktunk. Van tartalma, tanulsága, és reng... Több

2019.05.07 petraszab

Imádtam ezt a filmet korábban vagy ezerszer láttam. Helyes a története, jó poénok vannak benne.

2018.08.23 kevelin

Tipikus Adam Sandler féle bugyuta mégis aranyos vígjáték. Gyerekként nagyon szerettem és manapság is akad hogy megnézem. Jó kis film

2018.03.18 hackerjulcsi

Adam Sandler egy külön mókamester kategóriát teremtett magának szinte. Nagyon szellemes, újszerű és szórakoztató film, viszont mindössze egyszernézős volt a számomra.

2019.01.18 Bizsu82

Nem vagyok oda Adam Sandlerért, ezért ez a film sem fogott meg. Sablonos vígjáték, megszokott egyszerű poénok. Szerintem elég gyenge, unatkoztam rajta.