Apósok akcióban

Apósok akcióban

The In-Laws

Steve Tobias és Jerry Peyser leendő apósok, de életükben először akkor találkoznak, amikor gyerekeik már kitűzték esküvőjük időpontját. Dr. Jerome Peyser finom modorú orvos, akinek napirendje gondosan meg van tervezve annak érdekében, hogy az életéből kirekesszen minden lehetséges stressz-forrást. Ezzel szemben a másik jövendőbeli após, Steve Tobias a CIA-ügynökök között is fenegyereknek számít, folyton zűrös ügyei vannak, úgy zúg át az életen, mint egy hőkövető rakéta. A vagány ügynök most leendő apóstársát is kétségbe ejti, számtalan okot adva rá, hogy Jerry kételkedjen benne, biztosan jól döntött a lánya, amikor elhatározta, hogy beházasodik ebbe a flúgos famíliába.

Rendező: Andrew Fleming
David Suchet
Candice Bergen
Ryan Reynolds

2019.07.02 petresku

Szerintem egyszerűen haláli ez a film, én nem is tudom, hányszor láttam már, de még mindig meg tud nevettetni. Nagyon jól meg van írva, a poénok is egészen jópofák benne. Csakis ajánlani tudom!

2015.05.14 Henczi

Nagyon jó a témaválasztás, ötletes a sztori. A két eltérő karakter találkozása igen érdekessé, legtöbbször viccessé teszi a filmet, és mindkét főszereplő alakítása meggyőző, igazi karakterek. Jó humorú, igényes film, érdemes megnézni annak ellenére is hogy Micael Douglast nem ebben a karakterben szoktuk meg.

2015.10.14 luksa10

Nekem Albert Brooks karaktere egy kicsit idegesítő volt egy idő után, de Michael Douglas alakítása nagyon tetszett. Érdekes ez, mert ilyen kettősség az egész filmben fellelhető. Van egyfajta bűnös élvezeti értéke, ugyanakkor egészen rendben is van.

A filmet Kanadában és az Egyesült Államokban forgatták kb. 40 millió $-ból.Szerző: dulkap

A film munkacíme "'Til Death Do Us Part" volt.Szerző: dulkap

A menyasszony családneve Peyser. Penny Peyser alakította a menyasszonyt az eredeti filmben.Szerző: dulkap

A film Arthur Hiller 1979-es, The In-Laws című filmjének a remake-je.Szerző: dulkap

Valami Amerika
Hol nézheted: RTL+