dulkap
Scherer Péter
Scherer Péter
Bicskey Lukács

Balog Tibi (Kovács Lajos) és bandája (Scherer Péter, Bicskey Lukács, Kiss József) tíz év után sem lett okosabb. Továbbra is pitiáner, suttyó bűnözők, akik nagymenőknek hiszik magukat és a nagy lóvéra vágynak. Egy japán szindikátus árnyékembere (Kulka János) balszerencséjére pont Tibiéket… Több

Rendező: Árpa Attila
Forgatókönyvíró: Árpa Attila, Peter Huszar, Bence Trunkó
Ország: Magyarország
Premier (HU): 2015.04.30.

2024.03.28 Jocpappa

10/4

Te jó ég, ez 2015-ös film?! Hová tűnt ennyi idő? Mintha most néztem volna moziban. Akkor tetszett, újranézve elég gyenge. Egyszer tudtam elmosolyodni. Túl lett tolva szerintem. Viszont újranézem az elsőt is, kíváncsi vagyok ezek után.

2016.08.05 mamiéstöti2

Nagyon kár egy ritkának mondható jó magyar akcióvígjátékot elrontani egy ilyen pocsék élvezhetetlen második résszel.

Az idióta Tibi és bandája visszatért. Nagy pénzek forognak kockán, és itt már japán bérgyilkosok is serénykednek. Annyira blőd és suta film, hogy kifejezetten tetszik. Tipikusan magyar és tipikusan idegtépő, tele iszonyatosan sok káromkodással. De ez sem tud rontani rajta.

2015.05.11 dulkap

Az elején kicsit nehezen indult el a film azzal az inkább megmosolyogtató akciójelenettel, bár a főcím elég profi lett. Nem is beszélve Kulkáról, mint fekete nindzsa. Zseniális színészről van szó, de abba a maskarában komolyan vehetetlen volt. Szeren... Több

2016.06.26 Thibo84

Ahogy Psycho és Fekete Lótusz a film végén egy gémeskúton küzd meg, az már túl sok volt. Ezt leszámítva Tibi és bandája hozza a megszokott agyatlan formáját, a film bővelkedik a poénokban, akárcsak az egy. Nem kell pihentetni a rekeszizmokat.

A film összbevétele 515 522 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 141 135 535 forintot termelt.

Abban a jelenetben, mikor Tyson hátba rúgja az egyik srácot az iskolában, a színész saját fiát rúgja le.Szerző: HercegPeter

A film egyik jelenetében Tyson lerúg egy gyereket. A valóságban ő a Tyson-t alakító Kiss József igazi gyermeke.Szerző: Bogi87

A Balog Tibi-t alakító Kovács Lajos 70 éves volt a forgatás során, mégsem kaszkadőr, hanem valóban ő lóg a kötélen az egyik jelenetnél. A jelenet forgatása kissé sokáig tartott, 1 órán keresztül kellett kitartania a kötélen, ami egy fiatalember számára sem egyszerű feladat.Szerző: Bogi87

Található egy hiba a filmben. Bodri autójának utánfutója van a börtönös jelenetnél, a férfi ebbe esik bele. Néhány jelenettel később már nincs ott az utánfutó, viszont a férfit látjuk a rakodótérben.Szerző: Bogi87

(2015. 05. 01.)
Balog Tibiék ismét kőkemények
Az első rész frissességét hiába keressük, aggodalomra azonban semmi okunk, a másfél órás játékidőt így is élvezni fogjuk. Az Argo2-t ugyanis, a klasszikus akciójelenetek megidézésén túl, a magyar néző számára ismert és szeretett kilencvenes évek nosztalgiája hatja át, amelyhez igen nyers, a nézőket valószínűleg megosztó társadalomkritikai attitűd t... Több

(2015. 08. 04.)
Magyar földre magyar gengsztert!
10 évet kellett várni a folytatásra, ami felülmúlja az elsőt és talán nem is akar ennél többet. Több

(2015. 05. 05.)
Látványos, de teljesen felejthető film, amelyet a színészek miatt érdemes egyszer megnézni! Több