Árral szemben

Striking Distance
Dennis Farina
John Mahoney
Bruce Willis

Tom Hardy (Bruce Willis) gyilkossági nyomozó nem ijed meg az árnyékától, egy nap mégis a vizirendészeten találja magát. Az új munkakörben kénytelen rádöbbenni, hogy eredeti hivatását nem képes feladni. Ráadásul egy véletlen folytán kiderül, hogy apja halála is ugyanannak a pszichopata gyilkosnak a számlájára írható, aki ismét akcióba lépett. Hardynak titokban folytatnia kell a nyomozást, mert az összes áldozathoz köti valamilyen szál és úgy tűnik, ő az első számú gyanúsított

Premier (HU): 1994.01.06.

2022.05.12 JRD

Elnagyolt

Maga a sztori nem rossz, ellenben a kidolgozása, a történetvezetés lapos. A 90-es évekbeli filmeken gyakorta észrevehető a kidolgozatlanság, az elnagyolt történetfolyam. Pedig egészen pacek film lehetett volna belőle, de ki tudja. A nagy újraforgatások korában, talán valaki ezt a filmet is érdemesnek tartja egy újjáélesztésre. Bruce Willis kedvenc. Tagadhatatlanul nyomott hagyott a filmtörténelemben megannyi szerepével és szinte már szemtelenül pimasz sármjával. Egyformán jól áll neki a komikus, az akcióhős vagy a negatív karakter. Sarah Jessica Parker (mint semmiben) nem hagyott bennem mély nyomot. Inkább amolyan lelkes főiskolai hallgatónak, mint komoly színésznőnek hatott, de az ilyen sztorikba mindig kell egy csinike is. Szórakozni, csemegézni a múlt századi akciófilmek között jó. Szóval, filmre fel és jó szórakozást!

2018.12.06 mamiéstöti2

Lebilincselő film Bruce Willistől. Az egyik kedvenc akciófilmem. Végig izgalmas és nem lehet előre következtetni.

2015.04.08 KATE

Igazán kíváncsi lettem volna, hogy a megjelenéskor vajon hogy fogadta a közönség, szerintem mára megkopott, nem egy időtálló alkotás. Sajnos nagyon lapos szinte minden szempontból, a képi világa is teljesen jellegtelen. Kár érte.

2018.05.17 Filmelemző

Már 25 éve annak, hogy ez a film elkészült, de még ma is élvezetes. Fő erőssége a fordulatos sztori és maga Bruce Willis, aki itt még tetemes hajmennyiséggel tolja végig a filmet. Sarah Jessica Parker még kifogástalan külsejű és kettejük románca is ... Több

2015.02.09 dombia94

Általában nem szeretem az ilyen típúsú filmeket, de ez a film nagyon tetszett!! A végén pedig egy olyan csavar van, ami szerintem tényleg nem kiszámítható és átlagos fordulat! Bruce Willis remek alakítást nyújt ebben a filmben! Nagyon tudom ajánlani mindenkinek!

Eredetileg Ed Harris játszotta volna a főszerepet, majd újraírták Robert De Nirora és végül Bruce Willisre. Szerző: rbernadett