Ashby

Egy tizenhét éves srác megpróbál rájönni, ki is akar lenni valójában ebben a világban. Megismerkedik egy halálos betegségben szenvedő ex-CIA bérgyilkossal, aki csak arra vághyik, hogy megbékéljen múltjával és Istennel. Ez a béke azonban csak azon az áron jöhet el, ha megöli korábbi főnökeit, akik… Több

Zene: Alec Puro
Premier: 2015.04.19.
Sarah Silverman
Sarah Silverman

2016.11.25 Ercsi

Található néhány olya hiba benne, amelyek miatt sajnos nem mondhatom azt, hogy maradéktalanul jó filmélményt kaptam, hiszen ezek a hibák sokat romboltak, levettek a film értékéből. A történet meglehetősen szerteágazó és kiszámítható.

2016.08.05 Timike

Mickey Rourkeval gyerekeket lehetne ijesztgetni, na de maga a film egy erős közepes. A szerepeosztás elég jó, a történet nem eléggé kidolgozott.

2016.04.16 tamas84

Tony McNamara rendezőt nagyon csíptem korábban, miatta döntöttem úgy, hogy megnézem ezt a filmet, de azt kell mondjam, csalódást volt. A Tinik a parton bravúrja után ez gyengére sikeredett.

2016.10.13 pav

Rourke élete egyik legjobb alaítását hozza, ami komoly fegyvertény a film mellett. Az Ashby egyszerre intelligens és humoros, nem fogtok csalódni.

A film összbevétele 122 919 dollár volt (imdb.com).

Értékelés: 6.2/10
(2016. 04. 24.)
Egy jó (de korántsem keiemelkedő) film barátságról, az emberi kapcsolatokról, megfűszerezve egy kis akcióval: délutáni sziesztához pont megfelelő választás. 6,2/10