Amsal

Mesterlövészekből, zsoldosokból és kettős ügynökből álló csapat lázadó azt tervezi, hogy rajtaüt a hadsereg parancsnokán a japánok által megszállt Koreában, azonban az egyetlen, aki véghez tudná vinni a merényletet, börtönben ül. A lázadók megszöktetik őt a fogságból, azonban áruló van a soraik között.

(hp)

Lee Jung-jae
Lee Jung-jae
Jun Ji-hyun

2022.03.12 Mentislector

legújabb vélemény a nap véleménye

A bérgyilkosság

Ez a film 1933-ban játszódik. Korea, Japán megszállás alatt van. Az alkalomszerűen kialakított kormány a Japánok ellen vívja a saját harcát . Az egyik tisztjüket azzal a bizalmas küldetéssel bízzák meg, hogy keressen maga mellé három harcost, akik fü... Teljes kritika

2017.10.05 Lamboh

Nem csodálom, hogy akkora kasszasiker lett ez a film Dél-Koreában amekkora. Nagyon tetszett, főleg az akció jelenetek.A főhősnő karaktere pedig az egyik legjobb, amivel az ilyen stílusú koreai filmekben valaha találkoztam. Voltak olyan pontjai amik nem tetszettek, de a legvége kárpótolt miattuk.

2016.02.29 Ragemarci

Gyilkos kalandfilm, remek színekkel és humorral.

(2017. 05. 02.)
Assassination
Irdatlan akciókkal és szemkápráztató látvánnyal megidézett háborús eposz, ahogy azt a hőskorban csinálták volna. Egészen kiváló szórakozás! 9/10 Több