Assassin's Creed

Assassin's Creed

Supernatural Movies
2016/12/21

Nem lett eget rengető film az Assassin’s Creed, csak egy közepesnél kicsit jobb alkotás, de aki túl van a Star Wars okozta adrenalin hullámon és vágyik még valami korrektül kivitelezett akciózásra, az ezzel a filmmel megtalálja a számításait. Jobb, mint az idei látványfilmek nagyja, beleértve a képregényfilmek legtöbbjét is. Komoly hullámokat ugyan nem gerjeszt majd a blockbusterek mostanság elég csendes óceánjában, de egy biztos: nem is süllyed el benne olyan hirtelen gyorsasággal, mint a hasonló kaliberű társai. Több

Movieaddicts.hu
2016/12/24

Mit keresek én itt?
Szokásos játékadaptáció, semmi több, sajnos. Hiába, értelmes vagy legalább annak látszó forgatókönyv nélkül nem megy, jól csengő név ide, kiváló színészek oda. Nem rájuk haragszom, biztos kellett a pénz. Ajánlani nem igazán tudom a filmet, akit érdekel úgy is megnézi. Én szóltam. Több

Frappamagazin.hu
2016/12/24

Hibái ellenére érdemes
Nyugodtan ajánlom az érkező film megtekintését moziban, hiszen a látványa valóban magával ragadó! Ám nagy csodákra vagy rejtélyekre senki se számítson egyelőre.

Frappamagazin.hu
2017/01/06

Hibái ellenére érdemes – Assassin’s Creed
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!