Átnevelő tábor

Átnevelő tábor

Boot Camp
somi

Norman Hail sajátos módszert fejlesztett ki a nehezen kezelhető gyerekek nevelésére. A szülők nem sejtik, hogy a paradicsomi szigeten lévő javító-nevelő tábor nem sokban különbözik egy börtöntől, ahol a gyerekeket bántalmazzák és agymosásnak vetik alá. A lázadó természetű Sophie nem tudja feldolgozni apja halálát és utálja a mostohaapját. Amikor botrányt csinál a vendégek előtt, ő is a táborba kerül. Hamar nyilvánvalóvá válik számára, miről van szó. Eközben a barátja, Ben mindent megtesz annak érdekében, hogy ő is a táborba kerüljön és megszökjön Sophie-val.

Ország: Amerikai Egyesült Államok, Kanada
Premier (HU): 2010.03.10.

2021.05.20 uniterra

Maga a film inkább unalmas, nem volt benne jól kidolgozott feszültség, a suspense része sem sikerült. Erről a témáról egy dokumentumfilm jobb lett volna. Szétesett, majd összefércelt részletekből áll a mozi, a cselekmény nem hajtja magát, nincs drámaian összefűzve. Inkább egy kis ez, egy kis az összevágva.

2017.11.01 Bazzzsi

Még akár jó is lehetett volna, de nagyon sokszor úgy éreztem, hogy túlerőltették a készítők. Túl dúrvára sikeredett egy-két jelenete ami számomra nem volt hiteles.

2015.05.13 Syracuse

Ez is egy olyan film, ami elé nem lehet úgy leülni, hogy "most kikapcsolom az agyam és szórakozom egy jót". Lehet, hogy szórakoztatni nem fog, de biztos, hogy maradandó élményt okoz. Mindenki nagyot alakít, és valahol egy igaz történetről beszélünk, hiszen léteznek ezek a táborok.

2021.01.22 BÉLA

Jó volt