Aura

Aura

El aura

A félénk állatkitömőnek, Esponoza-nak a leghőbb vágya, hogy egy tökéletes rablást végrehajtson. Legelső vadászata alkalmával véletlenül megöl egy bűnözőt, amivel ölébe hullik egy kiválóan kidolgozott terve egy kaszinó kifosztásáról. Azonban tapasztalatlansága miatt Espinoza hatalmas veszélybe kerül...

(MP170506)

Forgatókönyvíró: Fabián Bielinsky, Pablo De Santis
Ország: Franciaország, Spanyolország, Argentína
Premier (HU): 2006.09.28.
Dolores Fonzi

2019.12.09 Attila Betes Nézhetetlen

Borzalmas

Ritka vontatott unalmas film,tele üres járatokkal,a zenei aláfestésről ne is beszéljünk,valami szörnyű!!!

2015.05.12 daniel52

Elképesztően hangulatos film, én eredeti spanyol szinkronnal néztem és hát adott egy gyomrost. Csakis ajánlani tudom, mert ritka ez az igazi, vérfagyasztó thriller, ami szerintem nagyon is tudott újat hozni ebben a műfajban.

2019.07.13 romcul

Nekem ez túlságosan nyomasztó volt, nem biztos, hogy képes lennék megnézni még egyszer. Egyszerűen túl lett tolva ez az egész, amit sehogy sem értek, mivel a történet épp eléggé ütős, csak akkor nem értem, hogy a képi világát miért kellett ennyire sötétre venni még hozzá.

A film összbevétele 56 103 dollár volt (imdb.com).

Sajnálatos tény, hogy a rendező, Fabián Bielinsky (1959-2006) csak két filmet tudott befejezni, mert szívroham következtében, mindössze 47 évesen elhunyt.Szerző: Berto49