Az 1000 halott háza 2. - A sátán bosszúja

Az 1000 halott háza 2. - A sátán bosszúja

The Devil's Rejects
Videók

A seriff gyilkosait testvére veszi üldözőbe. A sorozatgyilkosok igyekeznek elmenekülni üldözőjük elől, akit azonban egyre inkább hatalmába kerít az őrület. Ahogy közelebb kerül azokhoz, akiket üldöz, egyre inkább félő, hogy hamarosan ő is öccse sorsára… Több

Rendező: Rob Zombie
Író: Rob Zombie
Forgatókönyvíró: Rob Zombie
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Németország
Premier: 2005.07.22.

2021.08.01 Interfectorem Sabnock

Rob, megint mit csináltál?

Azt hiszem, kétfajta ember van, vagyis inkább három az a kettő. Az egyik, aki szereti Rob Zombie munkásságát, van az a típus, aki nem, és van a Föld kb 99 százaléka, aki azt sem tudja, hogy ki fia borja ez a Zombie uraság. Na így tiszta, hogy ezt meg... Teljes kritika

2020.03.22 BoBamburg

Az első rész színvonalát nem üti meg, de egy korrekt folytatás. Habár a bohóc nyelvezete (magyar szinkronban legalábbis) sokkal visszafogottabb, ami nekem nagy érvágás volt. Rob Zombie fanoknak kötelező, akik bízták az első részt, azoknak meg ajánlott darab.

2016.04.30 petera050

Nagyon gyenge volt, már-már nevetséges. Ilyen az összes Rob Zombie film, giccses, sablonos, komolyan vehetetlen, ami teljes mértékben panelekből van összerakva. Aki először lát horrorfilmet, annak lehet, hogy tetszik, de engem nem győzött meg.

2016.06.12 JamesBont

Világos, hogy ez egy paródia, szerintem nem kell annyira komolyan venni. Persze nem a legjobb ebben a kategóriában, de azért a horrorkedvelők el tudnak röhögni rajta, ha nem akadnak le annál, hogy mennyire rossz horrorfilm. Merthogy nem az, hanem egy paródia.

Mintegy 100 digitális effektet tartalmazó felvétel látható a filmben.Szerző: kázsé

A kék furgon rendszámtábláján az "AKU" azt jelenti japánul, "gonosz".Szerző: kázsé

Megnyerte a 2006-os Scream Awards legjobb horrorfilmért járó díját.Szerző: kázsé

Natasha Lyonne játszotta volna eredetileg Candyt.Szerző: kázsé