Játssz Philips tévéért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Az Álmosvölgy legendája

(Sleepy Hollow)
Az Álmosvölgy legendája

Tartalom

Ichabod Crane 250 évvel halála után feltámad, hogy megoldjon egy ősrégi rejtélyt. Azonban nem ő az egyedüli, aki visszatért az élők sorába. A Fej Nélküli Lovas őrült vérengzésbe kezd a modernkori Sleepy Hollowban. Crane-t és a Lovast a polgárháború csataterén vérmágiával átkozták el, a férfinak pedig rá kell döbbennie, hogy az elvetemült gyilkos megállítása csupán a kezdet.
2016. 05. 06. 10:45

Izgalmas sorozat, nem egy megszokott időugrásos sztori. A részek egyenként is kellően izgalmasak és a szereplők is kedvelhetőek.

2016. 11. 22. 08:49

Különleges sorozat, de 2 évad elég lett volna belőle. Ami utána van már nem olyan izgalmas, pedig a története tetszett kezdetben.

2016. 10. 26. 10:44

Érdekes történelmi időutazós misztikus sorozat. Leírva nem hangzik jónak, pedig nagyon sokat kihoznak belőle a készítők.

A sorozat Washington Irving, "The Legend of Sleepy Hollow" című regényén alapul.

A Fej Nélküli Lovas a brit hadsereg tradicionális vörös köpenyét viseli.

Orlando Jones karakterének neve, Frank Irving utalás a sorozat alapjául szolgáló regény szerzőjének nevére, Washington Irvingre.

Cinestar: Az Álmosvölgy legendája
Minden hibája ellenére szerethető darab a Sleepy Hollow, mivel abszolút egyedi ízvilággal bír, amivel manapság nem sok horror sorozat dicsekedhet el.