Az Álmosvölgy legendája

Sleepy Hollow

2020.09.29 Interfectorem Sabnock Nézhetetlen

Most őszintén. Mi ez? Egy CGI által létrehozott, rém unalmas zöld háttér, amihez über gagyi színészek dögunalmas játékot tettek hozzá. Lapos és élettelen. Ezt csak fej nélküliek élvezhetik.

2017.04.18 indingo

Egy minőségi sorozatról van szó, annak ellenére, hogy egy misztikus történet álla középpontjában. Van benne történelem és jókora humor is, kedvelhető sorozat.

2017.08.22 Deku

Nem volt a kedvenc sorozatom, egy-két részt sikerült megnéznem belőle mert nem fogott meg. Akadtak remek pillanatok amikor úgy éreztem maradok de sajnos végül az unalom győzött.

2016.05.28 Orosz István

Nem a legjobb sorozat de azért vannak benne jó dolgok. Jó ez a misztikum amelyik körbeveszi a sorozatot. Néha unalmas, néha meg egész jó részek vannak benne. Rejtélyes egyben dráma is van benne.

2016.05.06 TomÁcs

Izgalmas sorozat, nem egy megszokott időugrásos sztori. A részek egyenként is kellően izgalmasak és a szereplők is kedvelhetőek.

2020.03.31 Robinson76

A fejetlen lovastól elveszted a fejed

A sorozat teljesen új alapokra helyezi a történetet, és tényleg csak az alaphelyzetében mutat hasonlóságokat a filmmel. A főszereplők kettőse jól működik, a széria fordulatai elég jók, és bár az első részek kicsit kaotikus összképet mutatnak, érdemes maradni legalább az első évad végéig, mert akkorra azért jobban magára talál a sorozat. A széria a későbbiekben igen nagy minőségbeli csökkenést mutatott, de egy próbát azért megérhet, főleg az első évadban látottak alapján.

2019.02.19 harnas1207 Nézhetetlen

Egyszerűen gyűlölöm a mozifilmekből készített sorozatokat. Ráadásul sorra a jó filmekből csinálnak silány bőrlehúzós szériákat. Ezek számomra mindig zs kategóriás nézhetetlen gagyik lesznek.

2017.05.01 hell.l

Nem rossz sorozat, de valami hiányzik belőle. Ezenkívül van benne rengeteg értelmetlen rész is. De mindent egybevetve nézhető sorozat, a feelingje is elég magával ragadó.

2016.04.21 szoljhozzam

Kellemes sorozat, a fő érdekességét a két szereplő viszonya adja illetve a teljesen más kultúrából és más idősávból valóság. Van humora is, ami az ilyen jellegű filmeknél nem jellemző. Nem rossz, de nem a kedvencem.

2016.11.22 csocsicsoda

Különleges sorozat, de 2 évad elég lett volna belőle. Ami utána van már nem olyan izgalmas, pedig a története tetszett kezdetben.

2016.10.26 malnaturmix

Érdekes történelmi időutazós misztikus sorozat. Leírva nem hangzik jónak, pedig nagyon sokat kihoznak belőle a készítők.

2015.08.06 varjú

Én ezt egy kicsit gagyinak éreztem, valahogy az sütött róla, hogy túl olcsó az egész. Nem volt rossz az pilot, csak nem éreztem benne azt az erőt, amit általában a jól sikerült pilotokban érzeni lehet, hogy ezzel a résszel akarják eladni a sorozatot. Nekem ettől egy kicsit több kell, de a középmezőnyben simán helye van.

2014.11.18 trinagl

Semmi nagy durranásra nem számítottam, de ahhoz képest eléggé megleptek a készítők. Kellemes, második élvonalbeli sorozat lett a Sleepy Hollow, nem ér fel, és nem is fog felérni a klasszikusokhoz, de teljesen tisztességes, jó hangulatú, egész jó ritmusú széria lett, vagyis simán nézős.

2015.09.06 airbus

Könnyebb lenne elkezdeni felsorolni a sorozat hibáit, mint az erősségeit, de a helyzet az, hogy mindezek ellenére egy szórakoztató szériáról van szó, ami előtt valahogy ott ragadtam, és ha nem romlik a rohamosan a minősége, akkor maradni is fogok. A ... Több