Az angyalok is esznek babot

Az angyalok is esznek babot

Anche gli angeli mangiano fagioli

Sonny veszélyes álmodozó, aki azt gondolja magáról, hogy képes lenne megölni akár a maffia egyik vezérét is. Ebből a tuti buliból persze semmi pénzért nem hagyná ki birkózó barátját, Charlie-t. Amikor kiderül, hogy gengszterként nem állják meg a helyüket, mivel képtelenek a szegény boltosoktól behajtni a védelmi pénzt, új feladatot kapnak: végezniük kell az amerikai kongresszus egyik tagjával. A két jómadár pillanatok alatt a legnagyobb slamasztikában találja magát. Annyira megriadnak, hogy úgy döntenek, visszatérnek a békés polgári életbe. Ám ez már nem is olyan egyszerű.

Rendező: Enzo Barboni
Ország: Franciaország, Spanyolország, Olaszország
Premier: 1973.03.22.
Több
Robert Middleton

2019.05.03 Thibo84

Sajna Bud Spencer és Giuliano Gemma között nem éreztem, hogy jól működne ez a párosítás. Utóbbi hiába próbálkozott, sajna erőltetettnek találtam az alakítását. Olyan érzést keltett bennem, mintha ki akarna tűnni a pofonosztó óriás mellett és pont ezz... Több

2016.09.18 Macskínó

Szegény Bud már az angyalokkal eszi a hagymás babot, de amit itthagyott az örökre fennmarad. Filmjeit szerették az egész világon, megunhatatlanok a mai napig, igazi örökzöldek! Mindenkinek ajánlom! :)

2014.12.07 nándi99

Hát, nekem nem ez a kedvenc Bud Spencer filmem. Valahogy ezt a koncepciót csak Terence Hillel lehet eljátszani. Az karaktere nagyon hiányzik a filmből.

2015.05.22 feri1

Ez a Gemma, Spencer páros nekem sem jött be igazán. Eléggé lapos.

Barboni eredetileg egy újabb Spencer–Hill filmnek szánta az alkotást, ám utóbbi ügynöke és a producer között a forgatás kezdetéig nézetletérés alakult ki, így végül Giuliano Gemma kapta meg Sonny szerepét.Szerző: Thibo84