Az apokalipszis lovasai

Az apokalipszis lovasai

Horsemen
Videók

Aidan Breslin, a megkeseredett nyomozó felesége tragikus halálát követően teljesen elhidegül két fiától. Miközben különös kegyetlenséggel elkövetett emberölések ügyében nyomoz, megdöbbenve tapasztalja, hogy ő maga is kapcsolatban áll a brutális gyilkosságok áldozataival - és minden jel arra utal, hogy a szálak közötti összefüggés az apokalipszis négy lovasának rejtélyében keresendő...

Premier (HU): 2009.12.08.

2018.12.17 harnas1207

Engem megvett a film. Kicsit gyengébb a kivitelezés, mint a megszokott nagyszabású thrillereknél, de végig izgalmas. A lovasok indítéka kicsit hihetetlen, de a film értékéből ez semmit nem von le. A film végén meg kellett volna húzni a nagy katarzist, de az alkotók nem merték.

2018.01.28 respect the movies

Szerintem egész jó film volt! Tetszett a film felépítése, a bibliai elemek belecsempézése, illetve a történetvezetése! A történetvezetéséről annyit, hogy ez nem kimondottan az a fajta misztikus elemekkel fűszerezett thriller, ami 1000-rel robog és a ... Több

2018.04.20 jake_green

Szuper kriminek indult, de a vége ANNYIRA ROSSZ LETT, hogy nagyon :( Sajnálom. Nincs meg a történet azon íve, ami egy ilyen krimit igazán jóvá tesz! Emiatt az értékelés.

2016.10.20 kernernoemi

Tetszett ahogyan összefonódott a dráma a misztikummal. Érdekes, felejthetetlen mozi volt, nagyszerű látványvilággal, kitűnő dramaturgia és szereplőválogatás. Érdemes megnézni, nagyszerű film.

2016.10.09 Sztyúi

A film önmagában egy izgalmas történeten alapszik, de sajnos a béna rendezés az élvezhetetlen békategóriás filmek csoportjába húzza le. A stúdiónak nem tesz jót ha nem profi filmesekkel dolgozik, nem csodálom, hogy az USA-ban nem ment a mozikban, totál bukás lett volna.

A filmet Amerikában és az Egyesült Királyságban egyből dvd-re adták ki!Szerző: respect the movies

A jelenetek többségét a kanadai télben forgatták le, farkasüvöltő hidegben! Egyes pletykák szerint, volt olyan forgatási nap amikor -40 celsius fok volt!Szerző: respect the movies

A film forgatókönyve szerint a történet Detroitban játszódott volna, de a rendező inkább a kanadai Winnipegbe tette át a történetet!Szerző: respect the movies

A film rendezője készített már videoklipet a Metallicának, az U2-nek, Madonnának vagy épp a Rolling Stonesnak!Szerző: respect the movies

A film rendezője (Jonas Akerlund) többségében inkább rövidfilmeket és videoklipeket készített! Nagyjátékfilmjei közül, ez volt a második próbálkozása!Szerző: respect the movies